Rodičovský příspěvek vs. podpora v nezaměstnanosti. Budu mít na ni nárok?

Zodpovězené
29. říj 2019

Dobrý den,

v současné době jsem na rodičovské dovolené (od listopadu 2017) a pobírám rodičovský příspěvek. Jsem zaměstnaná na HPP na dobu neurčitou a bohužel na konci roku můj zaměstnavatel firmu zavírá.
Budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bohužel tento dotaz je mimo náš obor a nejsme specialisté na různé druhy dávek. Nejlépe uděláte, když osobně zajdete na úřad práce - odbor dávek - státní sociální podpora a zde Vám poradí ve Vaší konkrétní situaci.

S pozdravem
Ing. Martin Sládek