Finanční poradna

140 zodpovězených otázek
Ing. Zdeněk Hromek, Michaela Urbanczyková a Ing. Martin Sládek
Odborník
Odebírej37

Dobrý den,

dovolte nám pozvat Vás do naší online finanční poradny, ve které vám rádi odpovíme na otázky týkající se všeho, co souvisí s financemi.

Díky naší práci se kromě finančního plánovaní s klienty věnujeme napříč Českou republikou i rozvoji finanční gramotnosti v rámci projektu Den finanční gramotnosti. Projekt má za cíl vzdělávat obyvatelstvo od základních škol až po seniory.

Pro tuto poradnu jsme tady pro vás 3 ve složení – Ing. Zdeněk Hromek, Michaela Urbanczyková a Ing. Martin Sládek. Zdeněk působí v oblasti financí jako finanční poradce a manažer od roku 2011. Michaela se financím taktéž věnuje od roku 2011, aktuálně na pozici finanční koncipientky a lektorky finanční gramotnosti. Martin začal svou pracovní kariéru po vysoké škole ve státní správě. Pracoval také pro Českou podnikatelskou reprezentaci při EU a Konfederaci zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky. Od roku 2013 se věnuje problematice financí a bankovnictví. Pracuje jako finanční koncipient, lektor finanční gramotnosti a lektor odborného vzdělání v rámci Partners.

A na co vše se nás můžete zeptat?
Na bankovní služby - základní kámen každého rodinného hospodaření, ochranu příjmu, bydlení, přípravu na stáří, finanční podporu dětí, zhodnocení volných prostředků ochranu majetku a odpovědnosti, životní a úrazová pojištění, úvěry (ať už na bydlení - hypotéky, úvěry ze stavebního spoření apod., tak i neúčelové úvěry na "cokoliv"), tvorbu rezerv ve formě různých spořících produktů až po investice a neživotní pojištění.