Potvrzení o zaplaceném pojistném na soukromé životní pojištění. Mám šanci někde využít?

Zodpovězené
31. led 2024

Dobrý den,

v současné době jsem na rodičovské dovolené, nemám žádný přivýdělek, zaměstnavatel tedy se mnou daně neřeší.

Mám nějakou šanci někde využít "potvrzení o zaplaceném pojistném na soukromé životní pojištění", které si již několik let platím? Přeci jen, každá koruna dobrá...

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Zdravím vás,

pokud nemáte žádné zdanitelné příjmy, tak není nárok na daňový odpočet.

S pozdravem

Ing. Zdeněk Hromek
tel: 736 701 225
zdenek.hromek@partners.cz