Práce na České poště mě ruinuje 😞

83jitka
2. bře 2017

Ahoj holky, jen se potřebuji svěřit a podpořit - nebo zjistit,zda je na tom někdo stejně. Před mateřskou jsem pracovala 3 roky na poště a naší "skvělou" vedoucí jsme byli nuceni si uzavírat různé samozřejmě výhodné produkty - pojištění, stavebka...Nyní jsem 4 měsíce po porodu, myslela jsem, že mám vše porušené ( za ne zrovna malé poplatky ) a dnes mi zas volali, že mám uhradit 800,- za zrušené pojištění, které jsem rušila loni v červnu,kdy jsem nastupovala na nemocenskou. Tak fakt super...Ještě že mám tu radost z mimíska a vím přesně,že na poštu už se nevrátím 🙂

petabn
2. bře 2017

To je hrozne, to jste museli povinne, treba pod vyhruskou srazkou mzdy nebo vypovedi? 😲 800 kc na materske neni malo ☹ ja uz mam z pozice zakaznika s CP natolik spatne zkusenosti, ze jsem prestala nakupovat v eshopech, kde neni moznost jine dopravy. I kdyz je to jinde drazsi nebo nemaji prave dostupny sortiment. Kdyby se radeji CP misto buzerovani zamestnancu snazila poskytnout sluzby, za ktere si zakaznici zaplatili... 😠 Drzim palce, at jsi v dalsim zamestnani spokojenejsi a hlavne si uzij mimiska 😉

vladienka
2. bře 2017

Ja sa na adresu Ceskej posty radsej nevyjadrujem 😠 za posledne dva mesiace sme dvakrat podavali staznost a okrem jednej zasielky pokaslali dalsich 5.. kedze som na nemocenskej, trcim doma ale kazdy jeden raz si najdem papierik v schranke ze som nebola zastihnuta. Naposledy som teda sla na postu kde mi povedali ze balicek bol uz vyzvednuty 😀 tak som tvrdila ze urcite nie a cuduj sa svete, balicek sa nasiel :D

horsiee
2. bře 2017

@83jitka přesně vím o čem je řeč. Také jsem na mateřské a těch cca 5 let práce jsem to podobných nesmyslů nacpala tisíce a tisice. A samozřejmě člověk zakládá kde může, rodina, kamarádky...

soyevita
2. bře 2017

@vladienka Tak u nás to samé,pošta hrůza.Nikdy nic nedoručí,za 2 měsíce jsem si byla 10x stěžovat.Jsem doma a hazí jen lístky a někdy ani to ne.
Jednou mi tvrdili,že balíček tam není,musela jsem nechat komunikaci s poštou na internetovém obchodě,protože mi týden tvrdili,že balíček na poště není a internetový obchod tvrdil,že tam leží.Trvalo 10dní a 3návštěvy na poště,než mi balíček konečně předali☹

pajounek
2. bře 2017

Tak jestli jsi to rusila, zasla bych na pobocku pojistovny a chtela tuto dluznou castku reklamovat.
jinak nezavidim..uzivej mimiska a po materske se urcite najde neco lepsiho 🙂

itworks
2. bře 2017

Jen bych chtěla dodat, že zakládání smluv pro alianční partnery máme uvedeno v pracovní smlouvě a v popisu pracovní činnosti.Posta už bohužel neslouží jen k posílání dopisů a balíku, to ji už neživí. Z výkonnostní složky mzdy se může část mzdy strhnout za nesplnění pracovního úkolu.Je to blbé, ale takhle to funguje.

itworks
2. bře 2017

@83jitka co jsi to měla za smlouvu, asi penzijko? To jsi prece musela vedet, že vždy, když se něco zruší předčasně, se plati poplatky, vše je v podmínkách. Zaplatit to budeš muset, jinak to budou po tobě vymáhat.

gracinka7
2. bře 2017

@itworks Bodejť by ji to živilo, když si od nich nikdo nechce nechat nic posílat díky jejím skvělým službám 🙄

itworks
2. bře 2017

@gracinka7 jen jsem chtěla uvést věci v pravou míru.

83jitka
autor
3. bře 2017

Holky, děkuji za reakce o poště 🙂. Přesně vím jak to tam funguje, ono někdy neni ani v sile doručovatelů, všechno doručit a pak se balíčky hledají, hledají se i platby ze složenek - to ale nikoho nezajímá, nejdůležitější je opravdu pojištění, nebo prodat knížky, omalovánky, losy...No škoda mluvit. Mojich 800,- vzniklo, že jsem si dřív ukončila trvalý příkaz, několik dní to dobíhalo, vznikl nedoplatek 295 Kč a 500 Kč je penále za neuhrazení. A dojde to až skoro po roce☹ To jsem mohla raději něco hezkého malé koupit. Ale ať se s tím zadáví.

luckygirl1
3. bře 2017

@83jitka a to ještě nevíš, že když sis dovolila jít na mateřskou, tak bude zrušeno tvoje pracovní místo. Takže čekej, že až ti skončí rodičák, vyplatí ti dovolenou, tak ti napíšou, že tvoje místo bylo zrušeno. Buď podepíšeš a nemáš se kam vrátit nebo se vrátíš a výpověď dostaneš hned jak nastoupíš. Z druhé strany je to super pocit nebýt zaměstnancem pošty