Práce na živnostenský list ve stavební spořitelně. Zkušenost?

magdi999
15. kvě 2020

Ahoj všem. Mám možnost práce ve stavební spořitelně, na pozici obchodník, ale je to na živnostenský list. Celkem mě to láká, ale protože s prací na živnostak nemám zkušenost, mám přirozeně obavy. Obecné info o živnosti samozřejmě mám, spíš by mi pomohlo, jestli je tady někdo, kdo tuto pozici (nebo podobnou) vykonává a mohla bych se doptat na pár věcí. Budu ráda, když se někdo ozve, podrobnosti napíšu případně do zprávy.

jjasmina
15. kvě 2020

@magdi999 dělala jsem kdysi něco podobného pro pojištovnu, odvíjelo se to od počtu uzavřených smluv, pokud nebudeš uzavírat smlouvy, nebudeš vyděláat. jako vedlejšák dobrý, ale jinak...

kwk
15. kvě 2020

@magdi999 Ahoj, sice nejsem pojistovak, ale pracuji v realitni cinnosti a mam ve svem tymu hypotekarku co dela i pojistky.
Zivnostensky list jsem si udelala hned po stredni a nyni podnikam v tomto oboru uz 11 let. Venuji se tomu naplno a nemenila bych 🔝
V nasem tymu mame i maminky na materske a je to pro ne idealni privydelek.
Takze pokud mas dotazy, klidne pis 😊

makronka222
15. kvě 2020

U konkurence jsem to vydrzela 2mesice. Neuzavres smlouvy, nebudes otravovat stavajici klienty po telefonu atd atd, tak nebudes mit provize. Pak lidi smlouvy zrusi treba a jeste to budes muset vracet. Provize mi vyplatili az za 2 mesice - pry trva nez se vse schválí, zaeviduje a podobny vymysli... Nesla bych do toho. Ja delam normalne ve stavebni firme kde mam zaklad + provize z vcas proplacenych faktur. Proste volam do firem at to koukaj zaplatit vcas :D to muzes treba zkusit, pokud te bavi hnat %navic k platu. Ale jako na odvolávání a nabízení, turbeni lidi, co o to stejne nestoji, to by me nebavilo.