• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Práce na zkrácený úvazek při mateřské. Co myslíte?

3. dubna 2011 
Ahoj maminky chtěla bych se vás zeptat jaký máte názor na poloviční úvazek maminky na mateřské dovolené?
Strašně hodně lidí v mém okolí se tomu díví,pracuji dva měsíce,je to pro mně relax a s malou je pak manžel,přilepšíme si finanční situaci(co si budem nalhávat mateřská nic moc)a já se odreaguji a manželovi to prospělo jsou si s malou o moc blíž akorát lidé v mé okolí to nějak nechápou a berou mně jako krkavčí matku-že jsem odešla od dítětě,zajímal by mně názor i jiných
2. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud to nevadí hlavně tobě, tak proč ne? :wink: A jak píšeš, je fajn, že malou hlídá v době tvý nepřítomnosti manžel. Alespoň si taky užije a ví co a jak :wink:
2. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vůbec neřeš co říká tvé okolí. Hlavní je, že ty jsi spokojená a manžel taky. Jednak ty přijdeš na jiné myšlenky a manžel taky. Já jsem kosmetička mám salonek doma, takže pracuju po večerech, když Sárí spí a jsem šťastná, že to takhle jde, protože opravdu si potřebujeme odpočinout od všedních starostí. Já za sebe můžu říct, že se pak o to víc těším na malou a mám víc energie. To, že ti hlídá manžel je super, protože ten ví, co a jak a můžeš být v klidu. Takže hurá do práce :grinning:
3. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek