Práce v call centru, máte zkušenost?

mochanda
6. čer 2012

ahoj maminky,chtěla jsem se vás zeptat jestli nemáte některá skušenost s prací v caal centru.hledám si práci a tuhle možnost zvažujii,ale nevím jestli mám do toho jít...časově by mi to maximálně vyhovovalo.ale jinak fakt nevím,poradíte mi?diky moc

petynka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lotosek
8. čer 2012

Bude nejlepší, když si to sama zkusíš. Na tuhle práci se hodí někdo lehce flegmatické a hodně ukecané povahy. Byla jsem tam chvíli na brigádě a moc jsem to v sobě psychicky nezvládala, že nutím nějaký produkt lidem, kteří ho nepotřebují, nebo důchodcům, kteří ty podmínky moc nepochopili a budou pak asi nadávat, přestože jsem jim vše dopodrobna pěkně vysvětlila. Některé paní tam pracovaly i několik let, hodně je to bavilo, měly krásné výsledky a podle toho i pěknou výplatu, na kterou by třeba se svým základním vzděláním nikdy nedosáhly, takže ty byly spokojené. Nebo tam byly i starší paní, co už měly trochu problémy s pohybem a kvůli věku by asi těžko hledaly nějakou jinou práci - tady berou každého. Já jsem to právě nedávala moc psychicky (tlak od vedení na výkony) a nakonec i fyzicky (není jednoduché mluvit skoro 8 hodin v kuse nebo jít do práce se škrábáním v krku, to se vůbec nedá).
Takže já radím to aspoň na chvilku zkusit a pak se rozhodnout, jestli ti taková práce vyhovuje, nebo ne.