Práce. Vadilo by vám mít každý den odpolední směnu?

obloha78
4. kvě 2021

Děvčata,vadilo by vám mít každý den odpolední směnu?

lalolita
4. kvě 2021

@obloha78 vadilo,hlavně kvůli dětem. Pak zanedbání přítele, domácnosti.

zelenaesmolda
4. kvě 2021

@obloha78
mela jsem to tak nekolik let a docela mi to vadilo protoze jsem pracovala i v sobotu a tim padem veskere spolecenske akce sly uplne mimo me.

jjasmina
4. kvě 2021
pospis
4. kvě 2021

ano vadilo.

sasui1
4. kvě 2021

Tak je odpoledni a "odpoledni". Pro me odpoledni znamena od 9:30 do 16:30 a muj manzel ma odpoledni od 14 do 2 do rana...takze obe sichty jsou uplne jine. Obe maji jine pro a proti. 🤷 Potom zalezi zda mate deti (ale asi ano) jak jsou velke...a jestli by se to tykalo i vikendu.

bara88
4. kvě 2021

Ano vadilo

zuzineckah
4. kvě 2021

to si nedovedu vůbec představit

jolisha
4. kvě 2021

vadilo, pracovala jsem tak jenom 4 měsíce a nikdy víc. Měla jsem pocit že celé odpoledne jsem jenom čekala na 14:00 že půjdu do práce a večer domů, takže jsem nikam nechodila.

ckei
4. kvě 2021

Ano.

martulka88
4. kvě 2021

Ano, vadilo. Dělala jsem v obchodě sice zkráceně, ale většinou jsem dělala odpolední. V zimě se to dá, ale jakmile je od jara do podzimu, tak nemáš z toho dne nic. Ráno se vyspíš, uvaříš a jdeš do práce. Večer přijdeš a ani si neužiješ slunce. Měla jsem možnost nyní taky jen odpolední a hlavně víkendy a to jsem řekla, že takovou práci nechci (mám ID, takže příjem mám stále), protože by jsme se s partnerem kolikrát ani neviděli.

konidana
4. kvě 2021

pokud by měl manžel dopolední tak ani ne. Aspoň bychom se vystřídali, a já bych měla ráno doma klid a pohodu. Ale pátky bych nedávala, musela bych dělat jen 4 dny v týdnu😅

obloha78
autor
4. kvě 2021

Každý den od 13.30 do 20h a víkendy volné.

bara88
4. kvě 2021

@obloha78 tak to vůbec,nedovedu si představit kdy bych byla s dětmi

lalolita
4. kvě 2021

@obloha78 nedala bych to....vadilo by jí to skrz děti, přítele. Mě vadí třeba moje 11ky(9-,20) které budu mít teď od května ob den a vím,že to bude na 💩 nestíhám holky,večer jim dám akorát pusu,ráno si je jen vypravim do školky a školy a letím do práce. S přítelem se taky míjím a jsem pak z toho nešťastná,doma bordel a vše mě štve. Takže tohle bych nevzala,ikdyby to bylo placené zlatem.

hejluc
4. kvě 2021

Chodila jsem jako studentka na brigády, tedy bez závazků. A nikdy víc. Ten den je celý zabitý. Jak píše někdo nademnou, vlastně celý den čekáš, až budou dvě hodiny a nic neuděláš... Ani s nikým nemůžeš ven, na kafe. To už raději pouze noční.

drep
4. kvě 2021

Jako svobodné bezdětné by mi to nevadilo, dopoledne se dá dělat plno věcí, lesy prázdné, cyklostezka prázdná, ráda jsem chodila na snídaně a večer si dá člověk jídlo, sprchu a může jít spát. S dětmi bych do striktně odpoledních nešla.

jana_zofie
4. kvě 2021

Bez deti OK, ale s detma by mi to vadilo velmi.

jaja01k
4. kvě 2021

Kdybych neměla děti, asi by mi to nevadilo. S dětmi ani náhodou. Já bývám v práci dvakrát týdně do 19h, víc dní takhle do večera bych kvůli dětem nedala. A myslím, že ani děti. A ani manžel 😀

jako_mala_holka
4. kvě 2021

S dítětem bych do toho nešla

andelka
4. kvě 2021

Ne. Odpolední byly fajn ( na tu dobu jsem si plánovala různé věci, doktory, s dětmi doktory apod), ale nechtěla bych to tak pořád. Mívala jsem směny po týdnech. A pamatuju,že kolegyně,co měla výjimečně jen ranní říkala,že jí ty odpolední chybí. Měla jsem směny do 22h. Do 20 je lepší ( to bylo jen občas v létě) ale mít to tak pořád,to ne. Odpoledne se děje spousta věcí, vadilo by mi,že bych nikdy nemohla. A zvlášť když jsou děti tak je to blbý. V týdnu odpolední jsem je viděla jen 1,5h ráno, než jsme šli do školky/ školy. Manžela,který měl pořád ranní jsem v tom týdnu neviděla skoro vůbec.

sonaxoxo
4. kvě 2021

beru celkove smeny s detmi na prd...mam jen ranni do 2 hod. a takhle zvladam vse.😍

andelka
4. kvě 2021

@sonaxoxo a od kolika? Já měla též do 14:45 ( kvůli dětem posunuté o hodinu, v létě a v pátky jsem chodila jako ostatní), od 6:30. Školku/ školu jsme stíhali těsně. Kdyby mohl vodit manžel, bylo by to lepší. Ale ten měl práci na 6 a ještě dojížděl 40 minut. Večer v 21 jsem byla mrtvá. Ale odpoledne bývaly fajn, stíhali jsme akce, besídky, být venku..

orisek56
4. kvě 2021

Jen pouze odpolední bez střídání? Ne. Nejde jen o rodinu, ale taky, i o to, že se ti dřív či později vždycky vyvrbí něco, co budeš potřebovat řešit zrovna v blbou dobu, třeba odpoledne. Vlastní zkušenosti. Ono to střídání směn má svoje opodstatnění, dá se pak lépe cokoliv plánovat.

tasimia
4. kvě 2021

@obloha78 pořád asi jo. Kdybych měla odpolední 1x za týden v měsíci tak pohoda 😉.

betysch
4. kvě 2021

@obloha78 jako bezdětné by mi to vyhovovalo.Ráno si pospat.Po práci vyrazit na drink nebo do kina.Jsem sova.Ale s detma už by to nešlo.

michaela_2
4. kvě 2021

@obloha78 jak píšou holky, pokud má člověk děti v předškolním a školním věku, tak pak je de facto nevidí, jak je týden dlouhý ....

Bez dětí klidne. To jsem mívala školu + práci taky 4 dny v týdnu od 8 ráno do 19h 😃