Práce z domu (plnění obálek)

sosinka304
19. dub 2016

Maminky, chci se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s touto prací: http://www.obalky-doma.cz/ ? Zajímá mě, zda se opravdu jedná o seriozní firmu nebo to není čistě jen podvod. Děkuji 🙂

nuninove
19. dub 2016

podvod

rina76
19. dub 2016

Je to podvod. Za vším stojí p. Velcl a komentáře si můžete pročíst zde https://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoce...

sosinka304
autor
19. dub 2016

Děkuji, klidně bych naletěla... za vidinou nenáročného přivýdělku...

rina76
19. dub 2016

@sosinka304 Také jsem kdysi hledala práci na doma - nenašla, naštěstí vždy hledám hodnocení nebo komentáře k podobným firmám a žádnou poctivou jsem nikdy nenašla. Jediné co se dá je avon, betterware, dedra apod., ale to je o prodeji a na to nemám povahu, jsem spíš na manuální práci.

lilba
27. dub 2016

Dobrý den,
já se chci zeptat jestli máte někdo zkušenost s adresou domprace.cz
Děkuji za odpověď.

rina76
28. dub 2016

@lilba pročtěte si obchodní podmínky a na konci zjistíte, že za tím stojí opět výše zmiňovaný pan Vencl.

lilba
2. kvě 2016

Dobrý den, děkuji za info. Podmínky jsem četla, ale tohle příjmení mi uteklo. Díky.

lilba
2. kvě 2016

No a máte tedy někdo nějakou zkušenost s prací doma? Děkuji. Pisněte i adresy. Díky.

afilko_sk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rina76
2. kvě 2016

@lilba viz. příspěvek výše.

moncas2
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilba
4. kvě 2016

Já se jen ptám jaké máte zkušenosti. Stačí napsat že práce není a nedělat kolem toho diskusi na 10 řádků. Jinak na tenhle web jsem napsala jen z nouze, že se pokusím zeptat. Nevěděla jsem, že najednou bude reagovat někdo ,jako kdybych neuměla do desíti napočítat. Je mi jasné že práce na doma asi bude těžce o ničem. Zkušenosti s tím nemám jelikož makám denně v práci. Jen jsem se zeptala. díky za info.

moncas2
Autor odpověď smazal
Zobraz
andreaandrejka
8. kvě 2016

Vsude kde je poplatek predem,nebo cena za sadu atd. Je podvod!

iveta93
8. kvě 2016

@lilba Jediná práce co se dá dělat z domova je typu něco doučovat, překládat nebo třeba pokud umíte tvořit weby nebo něco s počítačem. Ničemu jinému bych nevěřila buď to jsou podvody nebo otročina. 😉