Plnění obálek - přivýdělek. Máte zkušenost?

lidija1234
24. únor 2022

Ahoj maminky, vím že tu docela často někdo hledá přivýdělek z domova tak mě zajímá jestli někdo nemáte zkušenosti s plněním obálek. Chtějí při registraci 990,- tím že garantují částku vrátit během první výplaty. Psala jsem jim email,že se mi nelíbí platit něco předem viz foto jejich odpověď. Jedná se opravdu o podvod nebo má někdo dobrou zkušenost? Pokud se smluvně závaží mi peníze vrátit tak je možné že jim zaplatím a nic neuvidím ? Předem děkuji za zkušenosti.

zelenaesmolda
24. únor 2022

Proboha,tomuhle jeste nekdo veri?Vzdyt to tady behalo uz nekdy v devadesatkach

mimi1004
24. únor 2022

Žádný seriózní zaměstnavatel nechce platbu za práci, kterou mu ty máš udělat. Je to podvod a té smlouvě nevěř.

mandala
24. únor 2022

Jo, takhle jsem taky naletěla, jenže tehdy po mě chtěli "jen " 200 Kč. Když se nad tím člověk zamyslí, tak co v dnešní době internetu se plní do obálek... ?

lidija1234
autor
24. únor 2022

Spíš se člověk snaží za každou cenu najit něco čím by si mohl přivydělat. Takže v 21. Století práce z doma je jedině MLM 😏

lida9
24. únor 2022

@lidija1234 myslim, ze naopak, prave dnes se da delat hodne praci z domova, diky internetu... ja sama projektuji z domu, moje ucetni tez pracuje z domova a myslim, ze takovych profesi je hodne... ale chce to neprve neco vystudovat.

lidija1234
autor
24. únor 2022

@lida9 mě je 30😃vystudovano mám. Spis jsem chtěla něco dělat k mateřské aby mě z toho nehrablo a abych si přivydělala. Moje práce z domu dělat nejde. Ale vše co najdu je buď podvod nebo MLM.

zuzkasim
24. únor 2022

@lidija1234 Zapátrej, co z toho, co umíš a jsi schopna dělat, jde dělat doma nebo s dítětem. Vyzvedávání cizího dítěte ve školce/škole a hlídání, úklid bytového domu, něco na netu, doučování, účetnictví... netušíme, co umíš a jaké máš možnosti. Kdo chce, tak si vždycky něco najde, pracovala jsem při všech 3 dětech, vždy to šlo nějak zařídit.

patapuf
24. únor 2022

Ahoj. Co zkusit nějakou klienskou linku? Mě se teď podařilo sehnat super práci na zkrácený úvazek z domu, klientská linka pro banku. Podobných nabídek jsem viděla více. Nebo správa nějakého chatu. Při mateřské jsem občas psala články za peníze, při RD vypomáhala na covidové lince. Nebo venčení pejska, to by šlo i s kočárkem při procházce. Tohle co píšeš je podvod určitě.

ai30
24. únor 2022

Abychom ti mohly neco doporucit, bylo by dobre taky vedet, v jakem vesmiru zijes. Protoze rict ve stinu poslednich dvou let, kdy se na home office presunulo temer vse, ze v 21. stoleti je prace z domu jedine MLM, to uz vyzaduje radny odtrh od zdejsi reality...

lidija1234
autor
24. únor 2022

@patapuf je děkuji zkusím se podívat zda něco najdu 😊🍀

lidija1234
autor
24. únor 2022

@ai30 prosím vás,já neříkám že není nic jiného než MLM.ale když už někdo nabízí práci z domova tek je to z 99%mlm. Takže si nechte řeči o vesmíru a dál se vám k tomu rozepisovat nebudu

missbufy
4. bře 2022

Ja mam taky pocit, ze uz snad kazdy pracuje z domova, snad krome lekaru, kteri operuji, jinak u nas v praci jsou uz i lekarske konzultace online... Takze moznosti je spousta, staci jit na pohovor a zeptat se jestli umozni praci z domova a to je vse.