Přivýdělek kompletace-doma, máte zkušenost?

papunkova
25. kvě 2017

ahoj, chci si přivydělat. v místní inzerci jsem narazila na možnost přivýdělku z domova - kompletace-doma. Má někdo zkušenost s těmito stránkami? děkuji za odpověď.

berenika39
25. kvě 2017

http://www.kompletace-doma.cz/kompletace-prospe...

http://www.kompletace-doma.cz/obchodni-podminky...

Jestli se jedná o tohle, tak to je už tak provařený švindl, že až...

- musíš předem zaplatit - za co?
- musíš být osvč - máš žl? budeš platit daně? nebo si vyděláš jen málo?
- nejedná se o zaměsntnaecký poměr, ani zprostředkování práce, nic.....ty zaplatíš, oni ti něco pošlou a pak už...nic...

Vím, že je to složité s prací na doma, ale přečti si jejich OBCHODNÍ podmínky - OBCHODNÍ...oni s tebou uzazvírají kupní smlouvu, nic jiného

Ruce pryč.

Zkus si sama dát do vyhledávače "kompletace doma - podvod"...a uvidíš.
Stejně si ověř každou další nabídku.

Přeji, at najdeš něco seriozního co nejdříve.

papunkova
autor
25. kvě 2017

děkuju 🙂 já si to myslela...i jsem jim psala několik otázek a už mně ani neodepsali...

anina32
25. kvě 2017

@papunkova Zaplatíš jim a oni ti pošlou instrukce, že si máš podat inzerát ve kterém budeš nabízet domácí práci kompletaci a lidem kteří se ti na ten inzerát ozvou a zaplatí, máš poslat ty samé instrukce že si mají podat inzerát atd. Prostě takový podvod na entou.

mirkabanasova
26. únor 2019

Ahoj.Teď jsem se s nimi dohadovala přes email.Psala jsem jim,že jsou to podvodníci a prý nejsou,že je u inzerátu uvedeno,že pošlou jen prospekty..Dle mého to je sakra podvod,když napřed popíší jak to funguje u firem a pak až že jde jen o papíry,které vám pošlou a to za nemalé peníze.Slíbila jsem jim recenzi a tohle mi odpověděli:Ano, to jsou totiž přesně ty "zaručeně pravdivé" příspěvky. anonymní pochopitelně. Nikdo nic nečte a pak si stěžuje a pomlouvá. Tak Nevím kdo je více anonymní,že se schovává za firmu kompletace doma,když je to jeden velký podvod.Jen doufám,že si to ti dotyční alespoň přečtou.A jelikož se nestydím svůj názor schovávat za anonymitu na konci se určitě podepíši.Lidi dejte si na takovéto podvodníčky pozor,protože v našem státě jsou bohužel takovéhle (POCTIVÉ) firmy asi zákonem i chráněné z čehož je mi na zvracení.Všem přeji klidný den a nedávejte své penízky někomu za kus papíru.Pěkný den. 🙂 Miroslava Baňasová

zlaticanana
11. bře 2019

@mirkabanasova A s ktorou firmou ste sa rozprávali, Selvintech alebo výroba předmetu?