Přivýdělek na doma, máte zkušenost?

nerreidda
26. dub 2012

Ahoj. Jsme ve finančním skluzu a nemám možnost hlídání našeho bobka. Proto se dívám na pracovní nabídky na doma skládání propisek, plnění obálek propagačním materiálem, atd.. Máte některá s tímto zkušenosti? Je možné si takto opravdu přivydělat? Nebo jde jen o podvod? Díky za příspěvky 🙂

iwet91
7. srp 2015

@janickovai mohu poprosit tsky o info prosim

terka_85
7. srp 2015

@janickovai Mohla bych také poprosit o zprávu ohledně přivýdělku? Moc děkuji 🙂

svetves11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
merope
8. srp 2015

Obchod je vesměs multilevel marketing - a člověk na to musí mít náturu + musí se setkávat se zákazníky (ne, že by to nešlo, taky jsem registrovaná v různých systémech + dělám fin. poradenství a vydělat se tím peníze dá). Ale nevím, zda se tím vydělá alespoň tolik, aby bylo na hlídání dítěte.

Spíše bych se zkoušela ptát po různých úklidech, práci na zahradě a podobně - kde by nemuselo vadit vzít si dítě s sebou (záleží teda na věku).

svetves11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetves11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ab1986
13. srp 2015

Ahoj, také hledám nějaký přivýdělek z domu. Budu velice, velice ráda za každou nabídku či radu! Jinak kopletování propisek, vyplňování obálek je vážně podvod! Děkuji a přeji hezký den 🙂

janickovai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetves11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zirafa_amina
17. srp 2015

Ahoj, hledám nějaký přivýdělek z domu. Já také budu velice ráda za každou nabídku nebo radu. Už jsem taky naletěla na plnění obálek. Slibovali odběr a potom poslali leták jak si získat klientelu pomocí inzerátů v novinách nebo na internetu. Stálo mě to 980,- Kč.
Děkuji a přeji hezký den.

nerreidda
autor
17. srp 2015

@janickovai taky prosím o info, děkuji 🙂

korcula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
merope
17. srp 2015

Sama se už pár let živím docela "nadivoko" - jako OSVČ metodou "dělám, za co mě platí". Pravda, poslední rok jsem měla jednu věc docela stabilní, ale mám za sebou tak 4 roky všemožných aktivit, brigád, shánění a vymýšlení, jak vydělat peníze, když v hlavním oboru se zoufale nedařilo a nikde mě nevzali, protože jsem byla zapsaná v obch. rejstříku jako jednatel firmy a byl trochu problém se nechat vymazat. A mezitím jsem zjistila, že to jde a funguje. Takže dokáži dohodit, inspirovat i pomoci s ledasčíms od prodeje ledasčeho (výrobky, finanční produkty...) přes různé kursy či i soukromé vzdělávání, kontakty na brigády i další inspiraci.

Zajímavé a nárazové jsou placené marketingové průzkumy - maminky s dětmi jsou často požadovány. Je to tak 1x za půl roku a dostanete na ruku od 200 do cca 1000 Kč, nejčastěji 500 Kč za dvě hodiny povídání. Ty za 200 často nejdou do rejstříků firem, takže se dá jít i na další diskusi dřív.

Ale je toho tolik, že asi hrozitánsky záleží na tom, jaké máte která zkušenosti a co by vás bavilo dělat. Rozhodně to chce být aktivní a nesedět a neříkat, že nic není pro vás. Pokud jste taková, co chcete, ale neumíte se v tom zorientovat, klidně napište (optimálně Praha, že bychom se pak mohly i potkat a probrat osobně, když budete mít zájem - třeba výměnou za předání nějakých zkušeností nebo něčeho, co umíte zase vy).

sedmiteckas
17. srp 2015

Maminky bydlící ve Zlíně, máte zájem o jednorázový přivýdělek 300 Kč? Případně se mi ozvěte. Jedná se o 14-ti denní sledování vaší mobility pomocí přístroje. Nejde o nějaký podvod atd...

didi1808
17. srp 2015

@janickovai mohla bych také poprosit o info, díky!

mandala
17. srp 2015

@korcula
@janickovai holky, můžu alespn zkráceně poprosit o info, pokud se jedná o prodej, tak prosím ne, děkuji

martulinecek
18. srp 2015

@korcula mohla bych poprosito info?dík

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetves11
24. srp 2015

vypdotaz já jsem aktivní člověk a sedět jen tak u her, to by mě teda nebavilo.... obdivuju lidi co to dokáží...... možná tak moje děti určitě ano... 🙂 podle mě je to podvod. Raději dělám co mám osvědčené a vyzkoušené že to jde... 🙂 Proti gustu.... přeju hodně štěstí....

sirotkova
24. srp 2015

@ratzkovaa ahoj a mohla bych poprosit o duveryhodny kontakt pres ktery se k teto overene kompletaci dostanu. Dekuju 🙂

sirotkova
24. srp 2015

@zabuskaxxx muzu info prosim

rosnickah
25. srp 2015

@janickovai muzu take poprosit o blizsi info? Dekuji

rozarka65
25. srp 2015

@mannon určitě neposílat, je to podvod...nedávno mi volali z policie, lekla jsem se, že jsem něco provedla, ale oni jen obvolávali podvedené lidi, tak jsem poslala trestní oznámení, peníze mi to nevrátí, ale třeba dostane nějaký trest...

vypdotaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetves11
25. srp 2015

vypdotaz jj každého věc 🙂 já mám pc zaplý pořád, ale pracovně 🙂 a aby jel pc jen tak nebo uspaný.... nevím... 🙂 tak přeji hodně štěstí v ¨pohodlném vydělávání 🙂 nemysela sem to zle...

anie26
25. srp 2015

@vypdotaz zaujalo me co pises, mozna by stalo za vyzkouseni. Muzu te poprosit o nejaky kontakt nebo web?

hojda
25. srp 2015

@vypdotaz Tak to zní fakt podivně.... A za co ti tedy platí a kdo? Jaký zájem má ten, kdo to platí? Co mu z toho plyne????

hojda
25. srp 2015

@anie26 Tady je třeba vice info 😉 fo

http://www.xbazar.eu/prace/ostatni/19591-mesicn...

Mě to stačí, abych si udělala obrázek, že tohle opravdu nemá cenu.....

svetves11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz