• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP)

31. října 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
26. led 2012 ve 23:15 • budry
Holky,
nekdo se tady ptal na TalkFusion - tak to rozhodně nedoporučuji. Je to hodně drahé a je to MLM. Pokud by vás lákala práce s videokonferencí a živým vysíláním (sedím doma a povídám do kamery, pouštím prezentace ..), alternativně ale za menší peníz a s dobrými affiliate provizemi je iWowWe - o těch se toho u nás moc neví - můžete se doptat na teamiwowwe.cz.
Jinak roztomilé a super videomaily jsou i česky a zadarmo na videopohlednice.cz
30. led 2012 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabadan ahoj našla jsem tvůj příspěvek na domácí práci chci se zeptat jestli je to ještě aktuální :slight_smile:
11. únor 2012 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No já na Talk Fusion taky slyšela hodně nadávajících. Našla bych do toho :confounded: Když jsem se ptala těch, co to mají, konkrétně jsem se vlastně nikdy nedozvěděla v čem je to výhodné. Takže od toho jsem radši dala ruce pryč!!! :grinning: Jsem spokojená s klikačkama a s ORIFLAME, za registraci jsem neplatila a peníze jsem měla jisté :sweat_smile: , je to známá firma. Měsíční výdělek jistý a kdyby někdo chtěl, taky ho zaregistruji zdarma :dizzy_face:
13. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro komerční prezentaci na našich stránkách slouží profil Profesionála.”
16. únor 2012 ve 12:49 • agula
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Komerce.”
15. bře 2012 v 09:24 • katkaterka
@sherry28 prosím ťa, aká je to stránka???
24. srp 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Komerční úmysl.”
13. říj 2012 v 15:57 • teckovanaberuska
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nežádoucí reklama. ”
31. říj 2012 v 18:26 • bambule1
@snopyy @zuzau2 ahoj, můžu taky poprosit o informace díky :slight_smile: :wink:
1. bře 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
1. bře 2013 v 17:51 • snopyy
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. bře 2013 ve 23:37 • w.i.w.a
@snopyy \Ahoj, koukala jsem na stránky toho banneru, takže nejdřív musím značně investovat? Potřebovala bych to blíže vysvětlit
2. bře 2013 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2013 ve 20:03 • snopyy
mám serioznu pracicku, blizie info u mna.. :slight_smile:
8. bře 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
10. bře 2013 v 10:45 • annetta1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
25. bře 2013 v 18:36 • dian2013
Je jsem začala spoluprací s novou společností, a vypada to moc zajímavě, info u mě
1. zář 2013 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jsem zaregistrovaná u AISA....i u českého národního panelu, ale v podmínkách je psané, že se člen zavazuje odvádět daně z těchto přijmu???,Chápete to to si jako vydělám 100-200 a mám jít z toho platit daně,???
31. říj 2013 v 11:19  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos ahoj, můžete mě prosím napsat víc do IP, také bych měla zájem :slight_smile:
27. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
28. bře 2014 v 11:01 • banic
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. bře 2014 v 17:58 • lafin
31. bře 2014 v 11:16 • fizam
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. dub 2015 ve 14:41 • anetinka1593
@93mirka1991 Zašles mi prosím info? Děkuji
22. čer v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajak83 ne, do 4 tis. tusim nedanis. Aspon to tak byvalo, kdovico zas provede Babis
22. čer v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedavno jsem vyplnovala strasne dlouhy dotaznik, jeste k tomu debilne postavene otazky, hodne vypisovacich slohovek a v polovine me to zastavilo, ze uz maji dost takovych respond. jako jsem ja a budu bez odmeny :angry: takze zabity cas
22. čer v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyby jste měl někdo tip na nějaký dobry přivýdělek, pošlete mi, prosím, taky zprávu. Díky
26. srp v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. říj v 19:35 • zelena25
Tvůj příspěvek