Přivýdělek na mateřské (firma TNS AISA MyMAP)

jajik25
4. bře 2011

Ahojky,jsem na mateřské dovolené a uvažuji o přivýdělku s firmou TNS AISA my MAP.Ráda bych věděla vaše názoru případně vaše zkušenosti s touto firmou.Díky

zelena25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janasep
31. pro 2016

@zelena25 ahoj, můžu poprosit více informací? Dekuji

moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncakolarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vera176
14. bře 2017

@gabcos
Ahoj mohla bych poprosit o více informací na přivydělek. Děkuji

vera176
14. bře 2017

@ined77
@snopyy
Mohu poprosit o více informací. Děkuji.

kusanagi87
14. bře 2017

Zkušenosti ok, firma v pohodě a důvěryhodná, ale přivýdělek nula nula nic :-/ Než se ti něco k vyplacení naskládá, tak to trvá a co si pamatuju, tak to bylo vždy jen pár stovek třeba za půl roku...

martaska78
14. bře 2017

Jj, přesně tak za 20ti minutový dotazník třeba 20 az 30 korun. Posílají tak 1 za 14 dní, nekdy častěji a vyplácejí 1x za pul roku. U mě to dělá tak 200,-, takže nic moc

zelena25
22. bře 2017

@jajik25 Ahojky já mám dobrou zkušenost z Casi Tns Aisa kdyz mam nad 300kc tak mam penize na učtě a já su ráda za vše 🙂

avatavs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alisnovak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
j287
14. únor 2018

Vyzkoušela jsem více firem na dotazníky, ale tahle je nejelepší, pár stovek si člověk vydělá a v podstatě za nic, můžu jenom doporučit.

kubysta
23. dub 2018

@sherry28 mohu poprosit info o co se jedná?díky

rose77
28. dub 2018

@jajik25 Ahoj všem, TNS Aisa MyMap rozhodně nedoporučuji. Strávíte hodiny vyplnovanim nesmyslných dotazníku a nedostanete nic. Překonala jsem primitivní otázky, které vám neustále něco podsouvají a chovají se spíše jako vtirava reklama než jako nezávislé průzkumy. S tím, že vhodným kandidátem k vyplnění jste zhruba u každého pátého dotazníku, takže stále jen čekáte. Po uplynutí přibližně dvou měsíců se blížíte k částce 200 Kč a říkáte si: Musím to ještě vydržet a po zaplacení to ukoncim, ale chyba lávky.. Jakmile se blížíte k oné částce, najednou žádný dotazník nejde otevřít nebo před ukončením spadne. A vám dojde trpělivost, jak je očekáváno, ukončíte spolupráci a nedostanete nic. Taková je má osobní zkušenost.

kubysta
3. kvě 2018

@rose77 díky za vyčerpávající info, mě přišlo podezřelé že veškeré info přes e-mail a nic osobně. Nechtěla jsem dávat osobní udaje jen tak. děkuji budu hledat jinde ;)

davidyus
20. bře 2024

@snopyy a co to je zac