Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Znáte bachovy esence? Chcete se o nich dozvědět víc?
  https://www.modrykonik.cz/group/8936/

  moncakolarova
  23. kvě 2017    Čtené 230x

  Testování kapek Enticon

  Jsem moc ráda, že jsem byla s malým vybrána na testování. Skoro od narození trpěl s bříškem a když plakat, tak se kroutil a rudnul několikrát denně. Nejprve jsme měli Espumisan a ten bohužel zabral jen pár prvních dní, Babycalm přestal fungovat v půli druhé lahvičky. Měli jsme i tejp, nahřívali a cvičili nožkami.

  Pátrala jsem po MK a byly mi doporučeny probiotika. Než jsem se dostala ke koupi, tak mi přišla zpráva, že jsem byla vybrána na testování tak z nich sešlo.

  Byla jsem mile překvapena když přišli 2 balení. Pak mě zarazilo že balení vydrží max. 14 dní a že obsahuje umělá sladidla což si myslím že je zbytečnost.

  Balení obsahuje roztok v lahvičce s kapátkem a sáček probiotik. Při prvním nasypání jsem nevěřila že se probiotika rozpustí - udělali se hrudky a musela jsem dlouho třepat aby tam nebyli. Poté se lahvička skladuje v lednici kvůli probiotikům.

  Dávala jsem 2 x 20 kapek a musím říct že lahvička vydrží akorát těch 14 dní. 

  Kapičky začali zabírat asi po 2 dnech, pak nastala kolika, která byla způsobená asi tím, že jsem něco špatného snědla. Postupně bylo vidět že se zažívání zlepšuje a prdění jde snáž a nekroutí se u toho. Zlepšila se i stolice - dřív byla jednou za 4-5 dní a teď je jednou za 3 dny. 

  Když to shrnu, tak bříško se při používání zlepšilo a netrápí už tolik. Nevýhody pro mě jsou sladidla a použitelnost jen 14 dní. Ostatní kapky jsem si nechávala na stolečku u křesla kde jsem kojila a tyto jsem často zapomínala v lednici tak jsem musela malého odkládat a vracet se pro ně.

  Rozhovor s kamarádky 6 - ti letým synem.
  " Teto budeš mít holčičku nebo kluka? "
  Já " to bude překvapení, dozvíš se to až se narodí"
  Za půl hodiny přišel znova a povídá mi
  " Víš teto v kinder vajíčku je taky překvapení, dokud ho nerozděláš tak nevíš jaká tam je hračka" S toho plyne že jsem kinder vajíčko 😀