Souhlas s výkonem stejného povolání na RD

slunickova123
18. únor 2015

Ahoj maminky, prosim o radu ,rada bych cca za pul roku sla na zkrac.uvazek do prace. Zacinam se divat po nabidkach.. jde o to, ze ted na MD jsem v praze a shanim tu i to misto, ale puvodne jsem pracovala v severnich cechach. Nejsem si ted jista, zdali se tam budu vracet, ale pracovni pomer tam zatim ukoncit nechci. Cetla jsem nekde, ze kdyz bych pri MD chtela vykonavat stejnou praci jako drive, ale u jineho zamestnavatele, lze to, ale musim mit pry povoleni a souhlas od sveho puvodniho zamestnavatele. Jak to resit prakticky? Setkala jste se nejaka s tim? Mam proste zajit za sefem a pozadat ho o souhlas? Uz vidim, jak na me bude koukat...

evulina77
18. únor 2015

@slunickova123 otázka je, jakou máš smlouvu. Pokud tam máš konkurenční doložku, tak to nepůjde, ale jinak si myslím, že není problém. Smlouvu nemusíš ukončovat

anitram18
18. únor 2015

Ahoj, ja delam pri RD na dohodu v soukr.ordinaci a musela jsem zazadat ředitele nemocnice (primar to taky vedel), jakozto meho zamestnavatele pred nastupem na MD...vse v pořádku, spis mi to přišlo jako formalita...napsala jsem kde budu delat, od kdy atd...a jen mi prisel papir se "svolenim"....

slunickova123
autor
18. únor 2015

@anitram18 diky, zkusim to, snad na me nebudou koukat jako na prebehlika;)