Výpověď na neschopence - odstupné

monenta
8. bře 2013

Holky prosím vás, já z toho mám hlavu jak balón! Nerozumí tady prosím někdo nebo nezažil někdo výpověď při neschopence (rušení pobočky) a následné vyplacení 3 měsíčního odstupného + proplacení dovolené?? Mě dneska přišla "výplatní" páska a zdá se mi to dost málo :-/. Něco jsem četla o zrušení nedanění odstupného od roku 2013, ale i tak 😠 ..

xpila
8. bře 2013

@monenta Pokud vím, tak se odstupné normální daní, jen se z něj neplatí pojištění. Ale jistá si nejsem, zjišťovala jsem to už dávno.

monenta
autor
8. bře 2013

@xpila já se dočetla, že teď nově od nového roku..že se to předtím nedanilo. prý to na moji HM dělá cca 8 tisíc do mínusu oproti loňsku..ale i tak se mi to zdá málo. Měla jsem 9 dní dovolené ještě.
fakt chytrý to poslat v pátek odpoledne, takhle nad tím budu celý víkend dumat zase :-/

xpila
8. bře 2013

@monenta Dívala jsem se na to a danilo se vždy. Jen se neplatí to zdravotní a sociální pojištění.

monenta
autor
8. bře 2013

@xpila já to asi pořád blbě chápu :-/, přijde mi, že bych nepochopila ani jednoduchou zápletku ve filmu, jak už mi to leze i ušima 😕 😠
http://aktualne.centrum.cz/finance/prace/clanek...

xpila
8. bře 2013

@monenta Vždyť celý ten článek je z roku 2011 a v teoretické rovině, že kdyby něco bylo schváleno, tak by to tak mohlo být.

monenta
autor
8. bře 2013

@xpila nic novějšího jsem nenašla co by mi to osvítilo, proto se ptám..třeba tu má někdo osobní zkušenosti nebo je účetní. Kdyby to poslali ráno, tak si zavolám, ale takhle to ve mě bude vrtat do pondělí. Počítala jsem s víc penězma..no co nadělám přinejhorším, že 😠 😀