Zařazení do výběrového řízení, znamená to už něco?

lucicek1992
22. led 2016

Ahojky...od ledna jsem ve firmě zaměstnaná jako dělník...je to otročina,osm hodin dělat pořád to samé....od února jsem si teda sehnala jinou práci...prodavačka v pekárně...včera jsem posílala do té firmy kde pracuju životopis na pozici expedient výroby a dnes mizaslali že me zařadili do výběrového řízení....znaméná to už něco nebo to posílají každému??....jde mi o to jestli mám teda skončit a kdyžtak jít na pohovor na tu pozici nebo tam být dál a čekat jestli to dopadne...achjo

anonym88
22. led 2016

Já myslím že pokud jsi ve výběrovém řízení tak to misto ještě jiste nemáš a tuhle zprávu jistě dostalo dalších několik lidi 😊 Já když jsem šla na pohovor tak jsem to v práci vůbec neříkala a čekala az opravdu na telefonát ze me berou 😊 tak držím palce!

kacca11
22. led 2016

Tuhle informaci dostalo vic zajemcu a jisteho nemas nic. Nejspis ti daji termin pohovoru, na ktery budes muset jit.

pety91
22. led 2016

Přesně, možná bude i víc jak 10 kandidátek, bohužel někde je práce málo, držím palečky. 😉

lu777
22. led 2016

@lucicek1992 to znamená jen, že jsi zařazená do výběru (tzn. životopis je aspoň trochu zaujal).... ještě to nic neznamená...
spíš jde o to jaké jsou podmínky - prac. doba, plat, náplň práce atd...
to je taky důležité
ono někdy ty popisy práce ani moc neodpovídají té realitě

lendast
22. led 2016

Pracovala jsem jako personalista a dopis (emal) podobnýho znění se ze slušnosti zasílal všem kandidátům aby věděli, že životopis máme. Někde to mají nastaveno i jako automaticky odesílané.