Bezdrátové zvonky. Jsou k něčemu?

nikjean
14. dub 2020

Prosím, prosím, máte některá z Vás zkušenosti s bezdrátovými zvonky? Četla jsem, že jejich životnost není bůh ví jaká a dosah taky nic moc. Jsou vážně úplně na prd, takže radši pořídit drátový? Popřípadě jaké značky se Vám osvědčily?

fyii
14. dub 2020

@nikjean ja naopak vymenila dratovy za bezdratovy, ten porad zvonil a nezvonil, byl blbe slyset. bezdratovy stal asi 600, slyset je vyborne a zvoni skvele. muzes si jo dat do zasuvky kde chces

petracig
14. dub 2020

my máme bezdrátový a super 🙂

mandala
14. dub 2020

Máme úplně ten nejlevnější a nemůžu si stěžovat, slyšet je krásně, máme ho asi 5 let...

nikjean
autor
14. dub 2020

Dámy, můžete mi prosím prozradit, jaké značky bezdrátových zvonků vlastníte?
@fyii
@petracig
@mandala

lucinka_16
14. dub 2020

@nikjean Máme bezdrátový, z Lidlu. Ze začátku nám v noci asi 3x zvonil,no co vám budu vykládat...😵😁 Máme ho dva a půl roku, 2x měněné baterky,dosah malý,máme ho na věšáku ve vchodové chodbičce, nejvyšší hlasitost ale slyšíme ho za dva rohy do obýváku (cca 12 metru).. Teď mě tak napadá,zda to vůbec byl ten zvonek 🤣

puhelin
14. dub 2020

Take mame jeden bezdratovy a jeden dratovy. Kdyz uz bezdratovy, tak jedine do zasuvky. Protoze ten na baterky (konkr. Lidl) ma ukrutnou spotrebu baterek, jak je stale v kontaktu. U branky mame dratovy, protoze se nam tloukl s bezdratovym rodicu o patro niz.

nikjean
autor
14. dub 2020

@puhelin Máme dvougenerační dům, potřebuji dva zvonky na brance = jeden, který povede do přijímače do prvního patra / druhý, který povede do druhého patra. 😖 No, snad se nebudou "tlouct".

potaplice
14. dub 2020

Koupili jsme bezdrátový z Lidlu a byl k ničemu. Nezvládl dosah 6 metrů vzdušnou čarou přes 70 cm zeď. Takže jsme při rekonstrukci elektřiny udělali drátový a máme ho napořád.

puhelin
14. dub 2020

@nikjean Takhle to mame my take. Nasi maji z Lidlu bezdratovy a my o patro vys, tzn. dal od branky, mame drat. Az nasim odejde ten bezdratovy, daji si dratovy take.

lenatko91
14. dub 2020

My máme bezdrátový Sencor se spoustou melodií a jsme spokojení, jde slyšet po celém domě. Vždycky když se sama od sebe změní melodie, tak vím, že je čas na nové baterky

eithelwing
14. dub 2020

Máme bezdrátový z Lidlu. Jediné, co se ochodilo, bylo tlačítko na zvonku. Slyšitelnost a dosah podle mě úplně v ok. 🙂 Za tu cenu úplně v pohodě.

e7
14. dub 2020

My jsme v bytovce, koupili si zvonek a jednou večer jsem šla z práce a zazvonila jsem a najednou se zvonek ozval u souseda 🤣 pak se nějak potkali chlapi tak si to řekli a stačí to prý jen nějak spárovat. Takže dva zvonky v jednom baráku jdou 😊 a jsme až v podkroví a zvonek je dole u schránek a dosáhne v pohodě

karla2015
14. dub 2020

Mame bezdratovy z Obi a spokojenost...vnitrni jednotka se dava do zasuvky.

areh
15. dub 2020

@nikjean v baráku máme 3 bezdrátové do zásuvky.

https://www.elektrobock.cz/bezdratovy-zvonek/p121

Bereme si to i na zahradu (vzdálenost asi 200 m) a krásně zvoní.

sigyn
15. dub 2020

Měli jsme na baterky od Emosu a snad každé 3 týdny byly vybité baterky. Poslali jsme ho i na reklamaci, kde nám zvonek vyměnili za nový, ale stejně každý měsíc opět vybité baterie. Kabel natáhnout nešel. Tak jsme to vyřešili pořízením kinetického zvonku z Lidlu. Funguje na principu dynama, takže nepotřebuje ani baterky ani přívod, jen je trochu tlustější, ale zatím funguje dobře 🙂

zmrzlinka
15. dub 2020

Máme bezdrátový z Lidlu po 4 letech jsme kupovali nový.Ale za ty prachy...

fouskovi
15. dub 2020

Máme skoro 6 let sencor a datový už nikdy tohle je super dám doma někde do zásuvky a je to slyšet azaz

tervi
15. dub 2020

Já tedy musím říct, že bezdrát z Bauhausu je na dvě věci. Není slyšet, věčně měním baterie...A nikdo se k nám nedozvoni. Nikdy více. Je to týden, co jsme konečně po 8 letech koupili set drátového zvonku a pohoda, ještě mi to hlásí na mobil i hodinky, že máme návštěvu. Takže sazím za barákem mrkev a pošťák se dozvoní. A můžu přes mobil otevřít branku i bránu. Pohoda!🤩

gazezella
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
metallico_mondo
21. črc 2022

My máme od Solight a pecka. Dosah daleký. Doma do zásuvky venku s integrovanou baterií která se dobíjí každým stisknutím zvonku nějak 🤷. Máme ho tři roky a nikdy nebyl problem