Prací prášek Jelen. Používá někdo?

veragajdzicova
3. led 2022

Zdravím holky, jsem tu opět s dotazem. Je tu některá která používá na praní prádla pouze Jelena ať už prací prášek či gel ? Měla bych pár otázek.

berenika39
3. led 2022

@veragajdzicova Výhradně gel, už dlouho a jsem nadmíru spokojená, neměním🙂))). Teď mají i s vůní, nevtíravou, přiijemnou.

veragajdzicova
autor
3. led 2022

@berenika39 mě totiž na to přivedl můj taťka už kvůli tomu že jsem silný astmatik a alergik koupil mi gel Jelen s vůní šeříku nádherně voní to musím uznat ale napadla mě myšlenka co je vlastně účinnější prášek nebo gel ... Potřebuju aby si přípravek poradil se skvrnami s těmi strašně bojuju teď jsem koupila i žlučový mýdlo tak jsem zvědavá . P.s děkuji za odpověď 🙂

berenika39
3. led 2022

@veragajdzicova Jsem spíš za gel, ale to je moje zkušenost....lépe se vymyje - nezůstane ani stopa.

mamikry
3. led 2022

@veragajdzicova Pozor na to, on Jelen neni az tak uplne super, co se alergii tyka. Obzvlast, pokud obsahuje parfemaci, ta totiz muze drazdit. My jsme z nej presli na Frosch. Sice taky neni uplne eko cesta a parfemace ma taky, ale alespon ma certifikaci na odbouratelnost tenzidu, pokud se nepletu. Nicmene je to prast jak uhod. Mne Jelen nevyhovoval, Frosch se mi zda, ze pere lepe. 🤷‍♀️ U Jelena jsem meka radsi klasicky prasek, ale zase jsem musela dat extra machani. Zlucove mydlo je kazdopadne na skvrny super. 🙂

mmm12345
3. led 2022

@veragajdzicova pokud jsi alergik a astmatik, tak se zkus podívat spíše na Sonett prací prášek - ten jelen je sice fajn, ale pořád tam je parfemace a ta dráží a narušuje imunitní systém, který je u alergiků a astmatiků už tak oslaben....

konidana
4. led 2022

Pouzivam praci prasek jelen, kdyz ho sezenu, a dobry. Ale me prijde vetsina prasku nastejno.

@berenika39 u gelu mi prijde ze spinu moc nevypere, pouzivam jen na zapocene pradlo, na spinave ne. Ale s gel kupuji jen nejaky levny.

sirinfirst
4. led 2022

Jelena používám už roky (prášek a avivaz), co se skvrn týče, tak ty občas zůstávají, ale nemám srovnání, jak by si poradil jiný prášek. Když vidím hrozící skvrnu, taky raději hned zaperu žlučovým mýdlem.

zelenaesmolda
4. led 2022

@veragajdzicova
nejlepsi na skvrny mas pred pranim skvrnu potrit klasickym jadrovym jelenem
Jinak pouzivame Jelen s vuni lipy,ten krasne voni 🙂
Pokud jsi alergik zkusila bych mydlove orechy,jsou 100% prirodni.

shirilka
4. led 2022

@veragajdzicova Používám Jelena ve formě prácího gelu na praní látkových plenek. Pokud je to třeba, tak plenky ještě pro jistotu přejedu žlučovým mýdlem a super.

errol4388
4. led 2022

@veragajdzicova my taky už roky používáme jen Jelena. Gel i prášek a spokojenost. Odolné skvrny před praním postříkám odstraňovačem skvrn taky od Jelena.

veragajdzicova
autor
4. led 2022

Všem kteří jste mi odepsali na můj dotaz velice děkuji hodně mi to pomohlo 🙂 ... Mám Jelena poprvé gel i prášek já musela mít prostě obě varianty 😁 dnes budu zkoušet prášek a to žlučové mýdlo tak sem pak hodím výsledek ... Jinak gel jsem zatím použila jen na černé a fialové tak nevím

mmm12345
4. led 2022

@veragajdzicova pokud přecházíš z Arielu, Persilu nebo podobných sajrajtů, tak tím Jelenem pro své zdraví uděláš hodně. Bohužel co se týče vůně nebo vyprání skvrn, tak si zřejmě budeš chvilku zvykat 😀

veragajdzicova
autor
5. led 2022

@mmm12345 super já si koupila jak prášek tak i gel nevěděla jsem co je lepší postupně zkouším

veragajdzicova
autor
5. led 2022

@zelenaesmolda já myslela že jádrové mýdlo Jelen není na skvrny tak jsem koupila žlučové ale žádný zázrak to není teda

zelenaesmolda
5. led 2022

@veragajdzicova
ten je prave na skvrny nejlepsi

veragajdzicova
autor
6. led 2022

@zelenaesmolda super moc vám děkuji hned ho koupím 😊

veragajdzicova
autor
6. led 2022

Ještě jeden dotaz holky jakou aviváž používáte k Jelenovi

zelenaesmolda
6. led 2022

@veragajdzicova
jaka ti voni,musis vybrat sama 🙂
Ale nepouzivej ji na bile pradlo protoze to pak sedne

veragajdzicova
autor
6. led 2022

@zelenaesmolda aha dobře 😊 děkuji 😊

blka
6. led 2022

@errol4388 taky jsem začala používat sprej na skvrny od jelena a musím říct, že je fakt super. Lepší než zlucove mydlo nebo slavný vanish.

zelenaesmolda
6. led 2022

@blka
vanish mi vyzral barvu z tricka

martiniquest
6. led 2022

Nadsene jsem ho par mesicu pouzivala. Pak jsem si vsimla,ze nam zacalo vice starnout obleceni - pozorovala jsem hlavne rapidni zhorseni barevnosti obleceni. Od te doby ho nechci ani videt. Jo a mela jsem prasek.

veragajdzicova
autor
6. led 2022

Holky já se omlouvám že vás bombarduju otázkami už si připadám jak tele ale zeptat se prostě musím. Vy používáte na každý prádlo jinýho toho jelena nebo máte jen jeden druh a s tím perete vše . Já mám prášek ten dávám na bílé a světlé ale na barevné a černé mám nutkání dávat gel

errol4388
6. led 2022

@veragajdzicova jelen dělá prášek přímo na barevné, na černé a tmavé dávám gel, pro syna jelínka mini

veragajdzicova
autor
6. led 2022

@errol4388 děkuji za odpověď 🙂