Spotřebiče do kuchyně. S čím jste spokojené?

jajiti
9. pro 2020

Zdravím,
chtěla bych vás poprosit o tipy na spotřebiče do kuchyně - trouba, mikrovlnka, digestoř, myčka, varná deska.. co máte a s čím jste spokojené? Stavíme dům a mě teď v nejbližší době právě čeká vybírání spotřebičů do kuchyně. Kuchyň bude od místního truhláře, takže ten nemá žádné svoje značky spotřebičů, se kterými by spolupracoval. Já se v tom ale nevyznám, vždy jsem se spokojila s tím, co bylo, když jsem se někam nastěhovala. Tak pište, s čím jste spokojené vy 🙂 díky moc.

zelenaesmolda
9. pro 2020

@jajiti varna deska rozhodne indukcni,pocitala bych do kuchyne s myckou.
Mycku Bosch,jsou tichounke.Lepsi je s tim suplikem na pribory nez s kosikem.Pokud bys kupovala pracku tak kup s direct drive motorem,oproti normalnim jsou tichoucke.

aaalenicka
20. pro 2020

Doporucuji thermomix tm 6a podle toho si zařídit varnou desku (nejlepe indukci, pak není třeba varná konvice) a nad tím Digestor. Myčku určitě xl s zvlášť šuplíkem na příbory (ne ten klasicky kosicek). Ajinak si to bezte osahat do obchodu

darija06
6. únor 2023

Já jsem spokojená s Oravou. Hledala jsem něco cenově dostupného, ale zároveň kvalitního a to sem se trefila.

kajush95
14. únor 2023

@darija06 S tím můžu souhlasit, protože taky mám dost spotřebičů od Oravi a spokojená jsem moc. Hlavně s tou jejich pračkou a sušičko a mám teda zálusk i na tu jejich ledničku.