Jak uspořádat hračky?

21. lis 2021

Ahoj holky, s dcerkou jsme samy, takže si zatím vystačíme v garsoniéře, ale v příštím roce se chci stěhovat🙂 I tak bych chtěla prosím poradit, jak ji uspořádat hračky na této straně. Druhá strana je zabraná postelí a komodou, ty balónky tam jsou jen z oslavy, budou pryč 😂 Nevím jak ji to už uspořádat.. moc děkuji 🙂

cilkat
21. lis 2021

V tomhle věku ještě pořád co dáš si skříně, to už dítě nenapadne vyndat... (Pokud to nebude jedna skříň, kde po otevření všechno uvidí a kterou jí naučíš chodit otevírat)... Takže pokud je to na "maximálně ještě rok", tak bych žádné poličky či skříňky neřešila a nechala to až do nového bytu...
Maximálně pokud by přibývalo drobných hraček, tak koš/koš s víkem/mělčí krabice na ně.

autor
21. lis 2021

@cilkat děkuji moc 🙂

michaela666
21. lis 2021

A něco typu Kallax s boxíky? Mohla by si sama kramařit, jednoduché na úklid a ty bys měla pocit uklizených hraček aspoň v noci 😃

autor
21. lis 2021

@michaela666 super nápad, děkuji moooc

kusanica
29. lis 2021

U nás se vyplatila postel se šuplíky. Holky si pohodlně šuplík vysunou a přehledně (díky košíčkům) vyberou co chtějí. Přitom to vypadá stále uklizeně 😉
máme něco jako tohle, ale s čelem https://www.i-matrace.cz/4000-drevena-postel-ma...
Ale na to je u Vás asi ještě brzy. Tak snad do budoucna 😉

wechytka
16. pro 2021

Můžu poprosit o foto, jak to dopadlo? Jaká varianta vyhrála?

trpaslicek19
16. pro 2021

Koupili jsme "policovou skříň" a má to uložené v boxech. Jak už někdo psal když máš v plánu stěhování tak bych to teď neřešila a pokud budeš později kupovat nábytek šla bych po takovém kde je hodně úložného místa

autor
16. pro 2021

@wechytka Jen jsem koupila velké boxy v Ikei, byly narozeniny a svátek a bylo to už pak opravdu dost, teď Vánoce, tak jsme jich vzali víc a má to v tom, venku na podložce má co ji aktuálně zajima, takže to obměňujeme😂🌸

wechytka
17. pro 2021

Taky řešení 🙂 Hlavně když to není někde na polici. Líbí se mi, když jsou děcka v přebírání hraček samostatné 🙂

luciaanaa
27. pro 2021

Já mám pro syna takové dřevěné vozíky na kolečkách z ikea a ty jsou super, dřevo se hodí všude a když ne tak je můžeš natřít podle sebe 🙋‍♀️