• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

28. dubna 2017 
holky holky holky, od šesti intenzivně myslím na dnešní testíčky...kde jste? jak to dopadlo???
15. dub 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeeesněěěě...chceme slyšet ty dobré zprávy!!!!! :wink: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to ráno vůbec nestíhala, dělala 2x test a výsledkem je 2x duch. Tak zase nevím, byla tam úplně tenounká čárečka druhá. Ted jsem přijela z krve a ortel budu vědět až v 13h Vydrží to ještě vaše pěstičky? A dík moc za ně.

zazy- doufám, že ty jsi měla pořádné tlusté 2 čárky!!!!!
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky držím pěsti. Pajo, určitě krev dopadne skvěle.Moc ti to přeji
15. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji a Zazy - to si piste, ze to vydrzime drzet palce jeste dal. Hlavne at slysime pozitivni zpravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Takze kolem 13hod.tady bude rusno :grinning: .

Veverko - co ti ten polyp zpusoboval za problem? Ja nic nepocituji.
15. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenounká čárečka je podle mě dobré znamení,ne??? :dizzy_face: paji, to víš, že to naše pěstičky vydrží!!!!! a určitě přineseš dobré zprávy :wink:
15. dub 2010 v 08:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite je to dobre znameni, ted uz jen se nezblaznit do te 13hod. :wink: .

Ja mela vzdycky testy snehobile :angry: .
15. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, teď už se mi všechny ty věci okoly cyst a polypů pletou...ale myslím, že jsem při tom občas krvácela mimo ms a taky jsem někdy pociťovala bolest při sexíku...tu mám sice teda pořád, ale během toho polypu někdy přibyla ještě taková jiná bolest...nevim, jak jí popsat...
15. dub 2010 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, dik za odpoved. Vsak uz se brzo dockam meho verdiktu :slight_smile: .
15. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslim, že tam žádnej mít nebudeš :wink: to bys podle mě poznala...a kdyby třeba jo, tak by byl malinkej a ty se odstraňujou v pohodě, nebo kolikrát odpadnou sami...já ho měla velkej jak třešeň prej :dizzy_face: vsadim se, že až to budeš mít za sebou, budeš si říkat, jojo, veverka měla pravdu...byla to brnkačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
az to budu mit za sebou tak budu velka hrdinka. Doktor si lame hlavu tim, ze nemuzu otehotnet. Jednou jsem uz otehotnela a od te doby nic. Takze proto ta hysterka, aby zkontroloval delohu. Rikal mi pokud se pri laparoskopii vse odstrani a preleci tak by to melo jit prirozene. Bohuzel nejde. Zatim mame vsechna ostatni vysetreni ok.
15. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si nějak nemůžu vybavit, už víš, kdy ta hysterka má být?
15. dub 2010 v 09:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajiiiiiiikůůůůůůůůůůůůůůů, to vypadá hoooodně dobře!!!! držim jak blázen, i kdyby měli upadnout, tak do jedný držim!!!!!
15. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, moc držím pěstičky až do 13 hod. To už budu od gyndr zpátky a taky budu snad moudřejší. Když je tam duch,tak je velká naděje :slight_smile:
15. dub 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverko - jdu pristi ctvrtek.

Zazy - holka ozvi se nam, moc na tebe myslime.
15. dub 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, to už máš za chvilku. tak snad se dozvíš nějakou kloudnou informaci a nějak se to hne, co? :wink: samozřejmě budu držet palečky!!!
zazy, to je fakt...ozvi se...kde se nám touláš holka? že tys testla a zase mazala spokojená do hajan a nás tu necháváš napnuté? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata
15. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazy,tak jak?????????????????? :zipper_mouth:
15. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazy??????? je to doma, viď? :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčatano jsem dneska teprve 9 den,testík jsem si udělala a byla tam jedna
15. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale asi po půl hodině,když jsem šla na záchod,tak tam byla úplněěě slaboulinká druhá,takouvej doušek,tak uvidíme.Trošičku mám radost ale dokud nezesílí a já nebudu mít výsledek z krve,tak nebudu v klidu
15. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazy a jakej jsi dělala test???

tak držím, ať se čmárka drží dál...zkus zítra a porovnej to...uvidíš :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to potichoučku gratuluju :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, v neděli jsem vysadila Ha v úterý dostala zoladex..předpokládám, že MS dostanu...ale kdy??? dneska už je čtvrtek a furt nic...kdy se to dostává po HA :slight_smile: já už si to nepamatujuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mosando,já ji dostávala tak třetí den po vysazení, ale už je to dáááávno :grinning:
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jste zlatíčka,že jste na mě tak myslely,moc si toho vážím a strašně to morálně podpoří,děkuji.Test jsem si dělala mamatest.
15. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazy, tak mamatest je nejlepšíííííí tak to věřim, že zítra už bude čárka na světě rychlejc :slight_smile:

bobule...acháá...já mám taky za to, že dřív jsem vysazovala v úterý a dostala v pátek večír, v so ráno...a teď prd...tak kdo tomu má zase rozumět? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se dívala na Nany testíky a ta čárečka vypadala asi tak jak ta její na prvním testíku,tak uvidíme.
15. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti neporadím, já už neberu HA asi 5 let :fearful:
15. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zazy a kolikátý jsi den? ty jsi neměla tu PK, vid? já ti furt hrozně věřim, takže si myslim že tam je někdo zavrtanej :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek