• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet - endometrióza, rozdvojená děloha, další pokusy

7. února 2014 
Ahojky Holky, tak jsém tak koukala na diskuse a pořád nevěděla do které začít psát a začít se svěřovat s problémama a vlastně nebýt na moje-naše problémy sama a tak jsme zkusila založit tuhle diskusi :slight_smile: Název tématu vlasntě obsauje o čem bych si s váma chtěla psát. Jsou to všechno moje zkušenosti a trápení :frowning2: A co vy, jak jste na tom?
2. led 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rigle! taky chodím do gennetu, už rok a půl a nic, jsem tam pod dg.idiopatická neplodnost, mám za sebou 3xIUI, 2xIVF a nic :unamused:
2. led 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ringle přijď za námi do diskuze Gennet :wink:
2. led 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile:
2. led 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzka, já mám za sebou už 3 IVF, z toho se jednou zadařilo, teda v uvozovkách - bylo mimoděložní.....už mě ty pokusy unavují.....
Můžu se zeptat, co to je za diagnostiku???
2. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katuska, jsme si ani nevšimala spol Gennet :slight_smile:
2. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tak, že máme všechno v pořádku, ale nikdo neví, proč to nejde :frowning2:

Jak dlouho chodíš do Genentu a ke komu?
2. led 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já chodím do gennetu vždy jen na tu AKCI :slight_smile: jinak chodím ke svému gyn. MUDr. Reich, takže když je čas, zavolá tam objedná mě.....takže záleží kdo tam zrovna je......Ty tam máš svého gyn? chodíme tam rok.....a pořád nic..... :frowning2:
2. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ring...

koukám, že už jsi ji našla....
:wink:
ale jen pro info ta diskuse je zde http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=29460&vOffset=1470&vGroupOffset=80&vGotoLast=1#end
3. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš, děkuji :slight_smile:
4. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci vás pozvat do skupiny o endometrióze. Pokud vás tato nemoc trápí, pojďme si o ní popovídat a sdílet navzájem své zkušenosti: http://www.modrykonik.sk/group/5856/
7. únor 2014 ve 22:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek