I přes zdravotní gynekologické potíže chci další mimi

anitta
10. únor 2010

ahojky chtěla bych moc druhé miminko . jsem po několika operacích a po IVF jeden dr mi to rozmlouvá druhý říká at do toho jdu. nevím. je tady někdo s podobným problémem.

pilotkaanetka
11. únor 2010

anitta podle toho jaké to byly operace já jsem otěhotněla po 3 IVF mám za sebou dvě laparoskopie a ještě jsem rodila císařem a nikdo mi neříkal že bych už neměla mít dalšího prcka 🙂 spíš jde o to že normálně nám to nepujde a další peníze na Ivf taky nemáme ☹

anitta
autor
11. únor 2010

ahojky měla jsem nález na čípku a laparoskopii a taky císaře a před deseti lety jsem přisla o levou stranu všeho gyn . ted tam prý mám myom ale to si myslím že má každej. my jsme otěhotněli naštěstí po prvním. je to těžké co doktor to jiý názor 😒

oliras
11. únor 2010

mám ulcerozní kolitidu za sebou 2 IVF a kdybycj měla čekat na schválení doktorů tak už budou moje vaječníky hyn nakonec jsem otěhotněla 2x za rok a přirozeně poprvé potratila v 17tt pak jsem dostala ten střevní zanět ale i přes ten jsem znovu otěhotněla a zatím je vše ok a jsem ve 13tt 🙂

anitta
autor
11. únor 2010

ahojky díky za zprávy. myslím že názory lékařů jsou někdy až moc opatrné hlavně když jeden řekne ne a druhý ze stejné nemocnice to popře 🙂

oliras držím palce moc at jste v pohodě a at je vše v pořádku držím palce

pilotkaanetka
12. únor 2010

anitta neviděla bych v tom roblém otěhotnět zkus se zeptat ještě jiného doktora na názor a uvidíš 😉