Kdo v Praze předepíše cvičení dle Mojžíšové na pojišťovnu?

Který konkrétní lékař (jméno) v Praze Vám předepsal cvičení dle Mojžíšové tzv. na pojišťovnu?
Moje gynekoložka si není jistá, jestli mi toto cvičení může napsat, jestli to pojišťovna proplatí. Na VZP jsem volala, tam mi řekli, že záleží na lékaři a na jejím uvážení, ale nejsou schopni mě ani lékařce poskytnout podrobnější informace. Prodělala jsem zamlklé těhotenství, mimoděložní těhotenství. Dítě mám jedno po rizikovém těhotenství. Trpím i silnými bolestmi zad, proto bych toto cvičení chtěla zkusit. Prosím poraďte, který konkrétní rehabilitační lékař (lékař fyzioterapeut) v Praze Vám toto cvičení předepsal a při jakých problémech. Vím, že to může napsat buď tento lékař, nebo gynekolog, ale gynekoložku měnit nechci, proto prosím o jméno rehabilitačního lékaře, který toto cvičení na pojišťovnu běžně píše a případně i o jméno centra, kam jste v Praze chodily a jak jste byly spokojené. Moc děkuji. Ivana
kajalka
14. kvě 2013
Cvičení dle Mojžíšové přes pojišťovnu napsat nejde. Lze se ale domluvit s fyzioterapeutem, co jí cvičí, že dr. předepíše např. individuální cvičení na neurofyziologickém podkladě, které se dá vykázat a bude s tebou dělat tu Mojžu.
Unešená jsem byla z paní Bc. Vlasty Bezvodové, dělá na poliklinice Vršovice, ale na samoplatbu. Pokud bych měla k někomu jít, tak volím jedině jí, za ty peníze stojí. Koukne a vidí, kde je problém. Je přímo žačkou paní Mojžíšový, ale ona tu metodu posouvá dál a propojuje ji s dalšími, takže nezamrzla na poznatcích, které Mojžíšová učinila před 30 lety.

Začni psát odpověď...

Odešli