• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemám ovulaci. Jak se to řeší?

17. října 2015 
@maximka33 no u nás to není problém, že bych nemohla otěhotnět jenom s tímto partnerem, měla jsem s tím problém už s exmanželem, ale to bylo taky všechno o psychice :cry:
U nás je největší problém v tom, že s náma bydlí partnerův syn,který dělá jen problémy a já nejsem kvůli němu psychicky v pořádku. Jenže se ho prostě nemáme jak zbavit, takže nevím, co s tím dál :frowning2:
No a ovulku si teda moc nehlídáme, ale to já už poznám kdy tak asi je. Nemám ji každý cyklus, ale teď určitě byla. jenže to bylo hned po vyšetření a to jsme měli 3 dny zákaz, takže smůla :confused:
Každopádně ve čtvrtek si jedeme pro všechny výsledky a pak v sobotu na dovču, tak si aspoň trochu od všeho odpočinem :slight_smile:
13. srp 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 ahoj, vim ze diskuze je uz rok stara, ale zkousela jsem najit to statni CAR v Praze, jak jsi psala, ale bohuzel se mi to nedari, muzes mi prosim napsat adresu? moc ti dekuji...
12. lis 2012 v 10:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknurev ahoj, na internetu nejsou, ale adresa tam je porodnice Apolinář , Apolinářská 2 , Praha 2
12. lis 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 uzasny, moc dekuju :slight_smile:
13. lis 2012 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já také nemám ovu a chodím na UTz každej měsíc zatím teda taky nic :confounded: jsem po 1 inseminaci a také nic ta uvidím co dál 27. 12 jdu zase na ulrazvuk
17. pro 2012 v 15:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klirka1 Já ji taky neměla, chodila jsem taky každý měsíc na ultrazvuk, brala jsem utrogestan i clostylbegit, nic nepomáhalo. Pak jsem nasadila přírodní kapky Estrozin, protože jsem nemívala samovolně menstruaci, díky kapkám začala chodit, brala jsem i homeopatika a ono se zadařilo! Tak neztrácej naději :wink: Držím pěsti
18. pro 2012 ve 14:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 Nezkoušela jsi bylinky?Pošlu ti odkaz na čajík.Taky jsem neměla ovulaci.Podle teploty sem ji měla snad každý druhý den.Od tej doby co piju čajík mám ovu pravidelnou.http://www.otehotnet.cz/267-bylinky-na-otehotneni
21. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kontryhel nepomáhá?
23. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacaba85 kontryhel nemůžu požít, dělá se mi z něho zle. :confounded:
@zdenkajan zkoušela jsem už snad všechno, přes čajíky až po léčitele a pořád nic, už to pomalu vzdávám :cry:
27. pro 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 Třeba až to vzáš tak najednou budeš těhulka.Hodně holek to vzdalo a pak najednou bum a bylo to.
28. pro 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdenkajan no možné je všechno. Hlavně bych potřebovala najít práci, abych si zaměstnala mozek a změnila myšlenky, ale tady je to s prací víc než špatné, ale to je dneska skoro všude :frowning2:
3. led 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 Já si zaměstnala mozek malováním žehličkou.Sama neumím namalovat nic ale tou žehličkou mi to jde a jsou to docelahezké obrázky.Zkus si najít koníčka a bude to hned lepší.
3. led 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkajan já už mám koníčků několik a nezabírá to. Chodím po večerech uklízet kanceláře, abych nezakrněla úplně, mám pejska, kterému se věnuji, chodíme na procházky. Taky chodím jako dobrovolník do ústavu sociální péče k postiženým chlapcům, tak co ještě víc?
Navíc ještě pletu, takže já jsem teoreticky zaměstnaná dost, ale nemám klasické zaměstnání, kde bych musela používat hlavu a přemýšlet a tak mám čas myslet na blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2013 ve 22:23 • pepa_pepa
@pepa_pepa no nedaří se mi otěhotnět, to je pravda :frowning2: Jak byste mi mohl poradit?
14. led 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenost nebo jde to vůbec, aby ovu test, hlen i bazalky ukázaly ovulaci ale ovulace přesto nebyla__ je to možné může se to stát? Děkuji
11. únor 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkava prosimte jak si to tenkrat dokázala?založila si tohle téma ale nevim jak si dopadla?byl ten car potřeba?co dělali?díky
6. říj 2015 v 11:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakonec byla potřeba menší operace kdy mi "profoukli vejcovody " A potom se zadařilo..pul roku mi v CAR sledovali ciklus a píchali mi pregnyl,ale stále se nedařilo.. zabrala až ta operace....
17. říj 2015 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek