Potratila jsem a mám děsné bolesti

zouinka
6. zář 2017

Holky ja jsem potratila podle krvaceni 17.8 krvacela jsem do vcerejska a dneska jen spinim ale stim ze jsme prestala krvacet se mi vecer obevily bolesti v pravem podbrisku a rano jeste zesisily byla jsem u lekarky ale vzala mi je krev na vsechny mozne testy a krom hcg 116 mam vse dobre....sceho ty bolesti mam,? boli jak pri otresu kdyz jedu autem tak pri zmene polohy a nebo pri chuzi zatim jsem si vzala brufen a da se to ale do nemocnice nechci a lekarka mi nic na bolest ted nepredepise ☹ a ja musim chodit do prace toto vazne nejde

luciiinka87
6. zář 2017

Ja jsem potratila doma, druhy den jela na kontrolu - jen jsem spinila, ale mela jsem hrozne bolesti. Nakonec me prijali ihned na revizi, uz mi zacala i haprovat teplota. Po revizi bolesti uplne prestaly. Zkratka se neco neodloucilo pri samovolnem a muselo se to vycistit.

jana8181
6. zář 2017

Ahoj, ultrazvuk ti Dr. udělala? Já měla také strašné bolesti, lezla jsem skoro po zdech bolestí, jen v předklonu jsem mohla chodit, když to začalo. Muž mě odvezl do nemocnice, kde revizi dělali, hned mě operovali, poprvé to totiž udělali špatně a deloha se naplnila krví..poznali to na ultrazvuku. Podruhé jsem bolesti už neměla žádné, vše pak proběhlo jako normální běžná menzes..

zouinka
autor
6. zář 2017

udelal a krom toho ze tam pry mam prasklou cevku nebo neco tak vse dobre....jenze to fakt boli... revizi hned? mohla jsi pak i hned domu? delaly ti nejake testy?

spejsek
6. zář 2017

Já jsem byla na revizi teď v sobotu. V pátek jsem začala krvácet a bolesti břicha. Bohužel jsme byli v Itálii autem, tak jsem musela celou cestu přetrpět. Do nemocnice jsme dojeli v sobotu ráno, tam mě prohlédli.Nabrali krev a v 9 ráno mi udělali revizi a ve 13 hod jsem šla domu.

janapetrvalska
6. zář 2017

sla bych do nemocnice , takova bolest nemi normalni ..

jana8181
6. zář 2017

Opakovanou revizi mi udelali v den příjmu. Opravdu to nemá tak bolet, na tvém místě bych po své zkušenosti šla na pohotovost do nemocnice co nejdřív. Pustili mě tentýž den, zhruba za 10 hod. od zákroku s tím, že jsem měla doprovod. Pak už mě nebolelo nic, vše v pořádku...

vendelinka08
6. zář 2017

Radeji bych si zasla na pohotovost nebo zase ke sve Dr. At se neco nezanedba. Me se zacaly bolesti stupnovat...bricho a strasne zada. A dostala jsem atb....odpoledne mam zvysenou teplotu 37. Chodim do prace a litam kolem deti. Asi to neni uplne to prave. Ale snad uz v pondeli bude vse v poradku. Radeji bez...a nenech se odbyt.

dante_alighieri
7. zář 2017

Nemůže to bejt slepák? Když pravý podbřišek..?

dominikaromanova
7. zář 2017

@zouinka,
jestli máš bolesti, zajela bych okamžitě do nemocnice. Ať Ti udělají UTZ, zda v děloze něco nezůstalo nebo zda to není slepák.

innocence
7. zář 2017

Máš teplotu? Pokud to tak hrozně bolí, jeď do nemocnice. Proč budeš čekat, na co? Nemá cenu nic riskovat.

zouinka
autor
7. zář 2017

tak holky ty bolesti docela ustaly jak jsem se hooodne prospala a vzala brufen max mam navaly horka a nebo zimy ale zasesi nemuzu dat tampon pri zavadeni ok :-/ ale at udelam sebemensi pohyb desne to boli

spejsek
7. zář 2017

@zouinka v šestinedělí byste neměla používat tampony. Raději běžte k lékaři, to opravdu není normální. Opatrujte se.

simya
7. zář 2017

Ty jsi potratila 17.8. a jeste porad mas hcg 116? To vypada, ze tam neco zustalo mimodelozne, tohle neni normalni, hcg by se ti melo srovnat na 0 cca behem tydne po potratu. Jed do nemocnice.

karlajasmine
7. zář 2017

@zouinka Jed okamzite na pohotovost, neni to normalni a na doktorku bych se nespolehala. Vim o pripadu, kdy takhle zena trpela bolesti par mesicu a zjistili ji uplne silenej zanet - po potratu vsechno samo neodeslo, jeji doktor to nepoznal a holka zustala uz neplodna, protoze ji museli vzit snad celou delohu... vubec to nepodcenuj, po potratu bys opravdu nemela mit bolesti takhle dlouho.

janapetrvalska
7. zář 2017

tampony v 6nedeli ne!! valte na kontrolu do nemocnice. Treba nejaky zanet,..ktery muze udelat hodne skody, nez tady vypisovat na pohotovost!!

jipe
7. zář 2017

@simya hcg může být v krvi klidně až do první menstruace, sama jsem měla slabě pozitivní test po více jak týdnu od revize

Jinak taky doporučuju pohotovost, to může být nějaký zánět z těch tamponů

spejsek
13. zář 2017

@zouinka jak jste dopadla, uz je dobre?