• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nebo nejsem těhotná? Silné krvácení a bolesti

18. února 2014 
Ahoj maminky, slečny a budoucí maminky :slight_smile:
Obracím se na vás s prosbou zda by jste mi některá z vás nemohla poradit. 4. února jsem začala velice silně krvácet někdy uprostřed cyklu byl to 21. den ( cyklus mám 31. dní) Krve bylo poravdu hodně vzbudila mě bolest a podemnou hodně velký flek krve, když jsem vstala bylo to ještě horší k tomu bolesti snad tisíckrát silnější než při menzes. K lékaři jsem šla ještě ten den odpoledne, to už jsem krvácela slaběji( celkem to trvalo 3 dny) ale pan doktor si mě nechal v nemocnici, potom mi řekl že potrat to nebyl, těhotná nejsem a je to nejspíš ovulační krvácení. HA neberu. Jenomže menstruace nikde už mám 5 den zpoždění a podbřišek mě bolí jak kdyby se mi tam líhnul vetřelec, bolí mě i záda. Celkově je mi jako bych měla mít chřipku. TT jsem si dělala dnes a je negativní. Zítra se chystám na gyndu, ale i tak bych byla ráda za vaše názory. Miminko bych si přála a přítel by byl taky rád. Děkuju :slight_smile:
17. únor 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u těhotenství by silné krvácení být nemělo, max slabé, jestli ti pořád není dobře a cítíš, že nejsi fit, asi bych zkusila ještě jiného doktora..co si budem nalhávat, oni toho někdy umí docela dost zanedbat
18. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že hlaní názor je odborníka,takže dobře,že jdeš zítra k lékaři...
18. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek