icon

Jak vypnout polské nabídky na Vinted?

avatar
prosincovemimi
Včera v 08:38

Holky ,dá se na Vinted "vypnout" polské nabídky ? Vždy, když něco hledám,tak mi to najde přednostně polské a pak někde hluboko v sedmé dimenzi ty české.
Díky 🌼

avatar
frantiska87
Včera v 08:45

@prosincovemimi Dřív to bylo přímo ve filtru, tam to teď ale nevidím. Já bych zase chtěla zrušit zásilkovnu, protože když posílám do Polska, je to jak ze středověku, že musím pokaždé tisknout štítek, jenže nemám tiskárnu. :D (a zásilkovna v nastavení vypnout nejde)

avatar
prosincovemimi
autor
Včera v 08:49
@frantiska87

@prosincovemimi Dřív to bylo přímo ve filtru, tam to teď ale nevidím. Já bych zase chtěla zrušit zásilkovnu, protože když posílám do Polska, je to jak ze středověku, že musím pokaždé tisknout štítek, jenže nemám tiskárnu. :D (a zásilkovna v nastavení vypnout nejde)

@frantiska87 Tohle jsem tam neviděla snad nikdy ,že můžu volit zemi nabídky. Ale už mě to fakt štve, teď jsem hledala Babysense7 a jela jsem v nabídkách schválně až dolů a všechny polské. Asi je Vinted už jen polská společnost 😃

avatar
frantiska87
Včera v 08:56
@prosincovemimi

@frantiska87 Tohle jsem tam neviděla snad nikdy ,že můžu volit zemi nabídky. Ale už mě to fakt štve, teď jsem hledala Babysense7 a jela jsem v nabídkách schválně až dolů a všechny polské. Asi je Vinted už jen polská společnost 😃

@prosincovemimi to tam bylo někdy ze začátku, jak přidali to Polsko právě, bylo to tam kvůli poštovnýmu. Jako to je hrůza teď… ja když si nezaplatím topování, tak tam zapadnu a nikdo si nic nekoupí. A něco najít dá teda taky fakt práci. :D

anonym_359d92
Včera v 08:57
@prosincovemimi

@frantiska87 Tohle jsem tam neviděla snad nikdy ,že můžu volit zemi nabídky. Ale už mě to fakt štve, teď jsem hledala Babysense7 a jela jsem v nabídkách schválně až dolů a všechny polské. Asi je Vinted už jen polská společnost 😃

@prosincovemimi Zkus do vyhledávání zadat nějaké české slovo, třeba „chůvička“. Nebo "Česko".

avatar
drep
Včera v 09:30

@prosincovemimi jsem přesvědčená, že to nejde.

avatar
prosincovemimi
autor
Včera v 09:40
@anonym_359d92

@prosincovemimi Zkus do vyhledávání zadat nějaké české slovo, třeba „chůvička“. Nebo "Česko".

@anonym_359d92 Díky ,to pomohlo 🙏💛

avatar
prosincovemimi
autor
Včera v 09:41

Ještě mě zaráží,že skoro u každého inzerátu uvádějí,že je monitor třeba zkalibrovat. Žila jsem v přesvědčení,že to nelze. 🫪

avatar
drep
Včera v 09:58
@prosincovemimi

Ještě mě zaráží,že skoro u každého inzerátu uvádějí,že je monitor třeba zkalibrovat. Žila jsem v přesvědčení,že to nelze. 🫪

@prosincovemimi monitor je podle mě zdravotnická technika a ta obvykle vyžaduje každý rok profesionální BTK (stejně jako třeba domácí tlakoměr).

avatar
prosincovemimi
autor
Včera v 10:43

Dobře,kontrolu pochopím,ale kalibrace . ..?

anonym_119948
Včera ve 12:46

Polské nabídky vypnout nejdou, stejně jako Zásilkovna (je to jejich hlavní dopravce). Dobré je dát do vyhledávače české slovo, třeba chůva/chůvička, monitor dechu a hned mi skáčou nabídky z ČR.
Já třeba už nechci posílat nic do PL, je to pro mě kvůli štítkům komplikované, tak to mám psané jak v profilu, tak i u nabídek.

avatar
palosanto
Včera ve 14:14

Kalibrace u monitoru dechu je nesmysl a sám výrobce například Jablotron to na svých stránkách vyvrací. Kalibruje se váha, nikoliv monitor dechu. Budu jeden prodávat, už nevyužíváme, nechcete se spojit? 😄

avatar
levandule_k
Včera v 19:05

Diskuze na bazar, jehož jméno nesmíme vyslovit, se divím, že to tým MK ještě nesmazal.

avatar
prosincovemimi
autor
Včera v 19:11
@palosanto

Kalibrace u monitoru dechu je nesmysl a sám výrobce například Jablotron to na svých stránkách vyvrací. Kalibruje se váha, nikoliv monitor dechu. Budu jeden prodávat, už nevyužíváme, nechcete se spojit? 😄

@palosanto Klidně ,ale jak píše levandule , musíme to stihnout ,dokud nám to nezakážou 😃

avatar
palosanto
Dnes v 08:18
@prosincovemimi

@palosanto Klidně ,ale jak píše levandule , musíme to stihnout ,dokud nám to nezakážou 😃

@prosincovemimi
Napsala jsem zprávu. Kdyžtak na vinted jsem sarka88892