Hledám nějakou maminku na Znojemsku

liduli79
2. led 2021

Dobrý den, před několika lety jsem se přistěhovala do obce Žerotice, nyní mám dceru rok a čtyři měsíce starou. Dříve jsem pracovala v Tyflocentru na Masarykově náměstí. Ve Znojmě nemám žádné přátele, jen pár známých. S dcerou jsme jezdily koupat do bazénu v Božicích (loni jsme vlivem situace přišly o miminkovské plavání). Je mi 42 let, jin dítě nemám. Kdyby se našla nějaká maminka v podobném věku, která nehrotí každý dětský prdík, tak se ráda seznámím. Jsem jinak z jižních Čech. Nevím, co bych ještě napsala. Dcera je hodně pohodová a kontaktní. Jsme zvyklé hodně cestovat.

78marcela
17. led 2021

Je mi taky 42, mám dvě děti 3 a 5 let. Vítám tě na Znojemsku. Kdybys chtěla, můžeme někdy s dětmi na nějakou procházku.
@liduli79

liduli79
autor
17. led 2021

Ahoj, to je prima, jo, snad se blýskne na lepší časy. Dcera se jmenuje Barbora, na konci února jí bude 1,5 roku. Nejezdím autem, takže jen autobusem. Vlastně ani nevím, kam třeba s dětmi zajít, zajet. V ÚNanově třeba vyrostlo na kraji obce pěkné hřiště, ale na to je malá ještě opravdu malá 🙂 A co máš, holčičky nebo kluky nebo mix? 🙂 My jsme momentálně u babičky v Českých BUdějovicích, v říjnu nám umřel děda, tak aby tu nebyla smutná. NO a taky je tu sníh, tak se s ním seznamujeme.

78marcela
17. led 2021

@liduli79 ahoj. Mám mix, starší holku. Do Budějovic jsem se chystala zítra na závěrečné zkoušky, ale asi to nedopadne, kvůli karanténě. Tak snad jindy.
Tak jak bude lépe a vhodné počasí, tak můžeme třeba do granic.

liduli79
autor
18. led 2021

@78marcela a co v Budějcích studuješ?

78marcela
18. led 2021

@liduli79 CZV Učitelství pro 1.stupen

liduli79
autor
19. led 2021

@78marcela jo to je asi na Jeronýmce, ne?

78marcela
19. led 2021

@liduli79 ano😀

liduli79
autor
20. led 2021

@78marcela já jsem promovala v roce 2007 a v roce 2014 jsem pracovala na katedře informatiky na Jeronýmce 🙂 JInak mám vystudovanou pedagogiku volného času, ale kromě Prahy mi ten obor nebyl úplně k užitku. Uvažovala jsem ještě o andragogice, ale už asi zůstane jen plánů. Když jsem se přistěhovala, tak bylo ještě jedno přímé autobusové spojení mezi ČB a Znojmem, to už několik let není pravda, takže cestování je docela hrůza. S Barčou jsme cestovaly vlakem už od jejího měsíce. Jsem zvědavá, jak to bude dávat, když už nebude mít útočiště v kočárku.
Bydlíte v domku nebo jen v bytě?

78marcela
21. led 2021

@liduli79 tak do Budějovic jedu dneska nakonec, testy negativní, tak mě už pustili.
Pedagogika volného času je pro družiny a DDM?
To cestování je blbý, no. I autem je tam blbá cesta.
Bydlíme v domku.

liduli79
autor
9. bře 2021

ahoj, my se do BUdějc nedostanem a snad koncem příštího týdne se tam propašujeme (mám tam stále trvalé bydliště).