Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Vánoční dekorace - sněhuláci na příbory

4ks, 2x jiný design. Jeden sněhulák je trochu špinavější, asi to půjde nějak opatrně vyprat, není to od jídla, spíš se mi to někde otřelo o nějakou zaprášenou jinou vánoční dekoraci. A jednomu sněhulákovi spadla červená bambule a nemůžu jí najít, takže má jen jednu.
Cena za komplet.
Aktualizovaný včera
105 zobrazení od 6. srp 2018
100 Kč90 Kč
Oznámení od prodejce: Min. částka nákupu 40Kč. Pošta zdarma při nákupu nad 400Kč.
sarkar    Třebenice (region Litoměřice)
Nabízím oblečení po dceři a synovi, i malinké velikosti. Většina z věcí je bez flíčků, jen občas u větších velikostí se mi podařilo něco zaprat, ale to vždy uvádím a odráží se to i na ceně.
Poštovné dle tarifů ČP, doporučený dopis 50Kč, cenný balík 70Kč, balík do ruky/na poštu 105Kč. Osobní odběr je možný v Litoměřicích nebo Lovosicích, případně v Praze (ale nic neslibuji, záleží na mém programu). Č. účtu 3056274063/0800 .
V případě, že pospícháte s odesláním balíčku, nastavte si při zadávání platby v internetovém bankovnictví u položky "Odeslat potvrzení/notifikovat na email" email: sarka_neumanova@atlas.cz a balíček odešlu hned jak Vám platba odejde z účtu.

V každém případě však prosím napište, až zadáte platbu, protože některé dny sama od sebe email nebo banku nekontroluji, pouze, když něco čekám!

Při odběru většího množství věcí dám ráda slevu (většinou na poštovném), při nákupu nad 350Kč je poštovné úplně zdarma.
Zobraz celé podmínky
Vánoční dekorace - sněhuláci na příbory,