Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Pardubice    32     Profil uživatelky
Pardubice    32     Profil uživatelky
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
maminapaja: Vzhledem k zvýšeným cenám ČP nabízím i službu ZÁSILKOVNY
Zobrazit hodnocení:
2hanah
9. črc 2021
Už podruhé vše na jedničku, určitě doporučuji😊👍
2hanah
28. čer 2021
Děkuji za fajn obchůdek, zboží podle popisu, rychlé odeslání, spokojenost, ráda doporučuji😊
marcellia
14. čer 2021
Perfektni obchod,druhy v poradi a urcite ne posledni. Veci presne sedi popisu,skvela domluva,rychle odeslani. S radosti mohu doporucit💐.
aldarena
12. čer 2021
Všem vřele doporučuji, bezproblémový obchůdek, paní vstřícná, ochotná. Vše dorazilo v pořádku.
mirkahanz
8. čer 2021
Milá komunikace, bleskově odeslaný balíček a šatičky úžasné, ještě krásnější než na obrázky. 👍 Děkujeme Mirka
kucabka
19. kvě 2021
Děkuji za rychlý a bezproblémový obchod a všem doporučuji.
2hanah
19. kvě 2021
Naprostá spokojenost, vše super rychlé, milé a děkuji za dárek, ráda doporučuji☺️