Pardubice    33     Profil uživatelky
Pardubice    33     Profil uživatelky
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
goodbird
15. lis 2022
Všechno naprosto v pořádku, věci hezké, jednání rychlé, příjemné. Dostali jsme i něco navíc.
hudeckovab
9. lis 2022
Komunikace, rychlost odeslání a zboží naprosto v pořádku. Dle popisu sedí, voňavé, čisté. Navíc jsme dostali džegíny zn.HM, nádherný dárek v super kvalitě. moc děkuji a doporučuji.
dellasposa
21. říj 2022
Pohotová komunikace, rychlé doručení. Děkuji
aja_mara
4. říj 2022
Výborná komunikace, rychlé zaslání zboží, dáreček navíc😊 Vřele doporučuji a těším se na další nákupy...😊👍
snaps
3. říj 2022
Příjemná komunikace, rychlé zaslání, ještě jednou díky 🙂
kharista
22. zář 2022
Rychlá, bezproblémová komunikace, oblečení dle popisu a pár věcí zdarma navíc... Ráda doporučuji.
svadlenka_v
13. zář 2022
Milá a vstřícná komunikace, rychlé dodání a věci v hezkém stavu