Použité zboží
Ulož - uložené 5×

Barefoot Tikki

Tikki barefoot botky v kombinaci modrá a hnědá. Délka stélky 18,5 cm, šířka 7cm. Vpředu okopané, na pravé straně už celkem dost viz foto, ale nikde není žádná díra! Vzadu se mírně "třepí", ale nemá vliv na funkci, ještě určitě chvilku poslouží.
Aktualizovaný před 3 dny
59 zobrazení od 17. říj 2020
150 Kč
Oznámení od prodejce: Min. částka nákupu 40Kč. Pošta zdarma při nákupu nad 400Kč.
sarkar    Třebenice (region Litoměřice)
Nabízím oblečení po dceři a synovi, i malinké velikosti. Většina z věcí je bez flíčků, jen občas u větších velikostí se mi podařilo něco zaprat, ale to vždy uvádím a odráží se to i na ceně.
Poštovné dle tarifů ČP, doporučený dopis 50Kč, cenný balík 70Kč, balík do ruky/na poštu 105Kč. Osobní odběr je možný v Litoměřicích nebo Lovosicích, případně v Praze (ale nic neslibuji, záleží na mém programu). Č. účtu 3056274063/0800 .
V případě, že pospícháte s odesláním balíčku, nastavte si při zadávání platby v internetovém bankovnictví u položky "Odeslat potvrzení/notifikovat na email" email: sarka_neumanova@atlas.cz a balíček odešlu hned jak Vám platba odejde z účtu.

V každém případě však prosím napište, až zadáte platbu, protože některé dny sama od sebe email nebo banku nekontroluji, pouze, když něco čekám!

Při odběru většího množství věcí dám ráda slevu (většinou na poštovném), při nákupu nad 350Kč je poštovné úplně zdarma.
Zobraz celé podmínky
Barefoot tikki, tikki,29
Barefoot tikki, tikki,29
Barefoot tikki, tikki,29
Barefoot tikki, tikki,29