PRO    Plzeň 2-Slovany    237     Profil uživatelky
Plzeň 2-Slovany    237     Profil uživatelky
Dobrý den,vítám Vás v mém internetovém obchůdku.Prodávám nové i secondhandové oblečení pro děti.Licenční oblečení je od originál výrobců.Secondhandové oblečení je té nejvyšší kvality - buď nové s originál visačkou nebo nové nenošené bez visačky a nebo minimálně nošené.Vše je uvedeno v popisu.Veškeré nabízené zboží je skladem!!

Prosím,pozorně si přečtěte podmínky prodeje.Veškeré objednávky jsou považovány za závazné a objednáním stvrzujete,že souhlasíte s podmínkami prodeje. Děkuji

Provozující a odpovědná osoba : Martina Černá
IČO : 73371050
Ruská 45,Plzeň 32600

OBJEDNÁNÍ A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Žádám platby na účet předem,na dobírku nezasílám.Balíčky posílám po připsání peněz na účet.
Na Vámi objednané zboží poskytuji rezervace max.7 dní (to je lhůta na zaplacení),pak zboží opět uvolňuji do prodeje.
Zboží posílám doporučeně prostřednictvím ČP,obyčejné zásilky zasílám pouze na Vaše vyžádání a Vaše riziko.

Poštovné:
Podání ČP (platba předem na účet)
OBYČEJNÉ PSANÍ (na vlastní riziko) - 30,- (do 0,5kg a rozměry max.35x25x2cm)
DOPORUČENÉ PSANÍ - 70,- (do 0,5kg a rozměry max.50x35x5cm)
DOPORUČENÉ PSANÍ - 85,- (do 1kg a rozměry max.50x35x5cm)
DOPORUČENÝ BALÍČEK - 125,- (do 2kg a součet stran max.90cm)

Podání BALÍKOVNA ( platba předem na účet)
DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA - 65,- (max.15kg ,50x50x50cm)

Podání ZÁSILKOVNA (platba předem na účet)
DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA - 90,- (do 5kg a součet stran max.120cm)

Podání PPL (platba předem na účet)
DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA - 69,- (max. 31,5kg , 60x40x30cm)

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ - Plzeň Slovany (po předchozí domluvě)

Objednávku můžete zrušit do 24 hod. od objednání.

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V tomto termínu je kupující povinen oznámit písemně prodávajícímu tuto skutečnost a od tohoto dne má následnou povinnost doručit zboží zpět do 14 dnů na adresu prodávajícího, a to jako pojištěnou doporučenou zásilku (na dobírku vrácené zboží nepřijímám).
Po jeho doručení (doporučenou zásilkou - na dobírku vracené zboží nepřijímáme) bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu.
Kupující, který odstupuje od kupní smlouvy, je povinen uhradit nezbytné náklady spojené s vrácením zboží na adresu prodávajícího a to v plné výši (kupující hradí veškeré poštovné - poštovné při zaslání zboží i poštovné při vracení zboží).
Při zasílání zboží zpět neodpovídám za případnou ztrátu zboží na cestě ke mě.

Vrácené zboží musí odpovídat následujícím podmínkám - zboží musí být v originálním obalu a nesmí být poškozeno. Nesmí jevit známky užívání. Musí být kompletní. Ke zboží musí být přiložen doklad o nákupu – daňový doklad.

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš bankovní účet v co nejkratší době, nejpozději však do 30 pracovních dnů po obdržení vráceného zboží.


Ochrana osobních údajů
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.
Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.
Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu.


Děkuji a přeji příjemný nákup,Martina
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
792021
20. dub 2024
Naprostá spokojenost, doporučuji...
nikola1972
16. dub 2024
Veliká spokojenost,rychlé dodání komunikace velmi příjemná.
craki
2. bře 2024
Parádní komunikace a zboží
vere82
13. únor 2024
Super rychlé dodání, oblečení krásné, moc děkuji a určitě maminku doporučuji.