Ulož - uložené 4×

1x rukavice, palčáky

už jen jedny!
šusťákové, teplé, hodně nošené, místy zašívané, a na několika málo místech dírky od prošoupání ... něco mokrého sněhu vydrží, ale nepromokavé už plně nebudou, do suché zimy úplně v pohodě zahřejí.
Aktualizovaný před 4 dny
77 zobrazení od 10. led 2021
40 Kč20 Kč
rakako    Praha-Běchovice
Pěkný den,

děkuji za zavítání do mého bazárku. Prodávám věci po svých dětech, a to všeho druhu - některé jsou pěkné, skoro nenošené, některé nošené více. Nedostatky vždy uvádím dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tomu pak také odpovídá cena. Funkčně nepoužitelné věci neprodávám, věci k vyspravení většinou dávám za symbolický peníz nebo zdarma.

Posílám přes Zásilkovnu (za 69,-), za balení si nic neúčtuji. Odesílám většinou do dvou až tří pracovních dnů, co uvidím platbu na účtu.

Jsem z Prahy - Běchovic, takže máte-li cestu kolem, můžete si to téměř kdykoli vyzvednout. Příležitostně jezdím do Prahy (Libeň, Holešovice), ale v dnešní době na to příliš nespoléhejte :-)

Doufám, že Vám svými podmínkami nekomplikuji život :-), těším se obchůdek a přeji pěkné dny.

Radka

PS: pokud sháníte věciček více, než mám na bazaru, tak mi to určitě napište. Standardně nestíhám doplňovat; momentálně mám k dispozici vše do vel. 134 a botky do vel. 34. Při odběru oblečení nad 300,- vám dám 10 % slevu za úklid ve skříni :-)

Budu dávat pryč i hry a hračky pro děti tak do 6 let - pokud bych se pro Vás měla po něčem podívat, neváhejte a napište.
Zobraz celé podmínky
1x rukavice, palčáky, 128