Ústí nad Orlicí    11     Profil uživatelky
Ústí nad Orlicí    11     Profil uživatelky
Částku za obchůdek mi prosím zašlete na 2800026734/2010. Děkuji za zájem o můj bazárek. Poštovné dle tarifu ČP není připočítáváno k ceně. Napište mi a domluvíme se, na vlastní riziko mohu poslat obyčejně. Posílám také přes zasilkovna.cz za poštovné 70 Kč paušál do 5 kg balíček. Zkuste se podívat na můj celý bazárek a můžete ušetřit na poštovném. Věci se snažím dostatečně popsat. Pokud má nějakou vadu, snažím se jí popsat. Pokud si u mne vyberete 4 a více věcí přibalím malý dárek.
Nakupujete na internetu a chcete získat z každého nákupu peníze zpět? Používám a je to super, fungujete to! Prosím registrujte se přes můj odkaz, děkuji!
Znáte tipli. cz? Nakupujte s cashback portálem Tipli a odměna vás nemine. Co je to cashback? Cashback můžeme přeložit jako “peníze zpět”. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Cashback jednoduše znamená, že vás odměníme za vaše nákupy na Tipli.Chcete-li nakoupit, stačí na stránce Tipli vyhledat váš oblíbený obchod a prokliknout do obchodu pomocí oranžového tlačítka. Další postup je zcela stejný jako při běžném nákupu - vyberte a objednejte zboží. V nabídce máme přes 450 e-shopů a nové přidáváme každý den.Jakmile v obchodě nakoupíte, obchodník nám dá vědět o vašem nákupu. Z ceny každého nákupu získáte část peněz zpět. Žádné kredity, rovnou peníze na váš účet. pro registraci použijte https://www.tipli.cz/p/213026
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Pro koho
Velikost
Klíčová barva

270 inzerátů

Aktualizováno