Použité zboží
Ulož - uložené 2×

Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem

Set spodních bavlněných košilek, málo nošené růzová a puntíkatá kosšilka LUPILU, uvedená vel. 5-6 let, ale je to menší, kratší, spíš o číslo menší, puntíkatá d. 41cm, cena 12Kč, sytě růžová d. 42cm, cena 15Kč. Bílé bavlněné tílenko NEXT, vpředu potisk, vel. 5-6 let, ale spíš na těxh 4-5 let, d.41cm, cena 16Kč. Jemně růžová košilka HM, vel. uvedená 4-6 let, 95% bavlna, 5% elastan, d. 46cm, cena 16Kč, cena celkem za vše 54Kč
Aktualizovaný před 5 dny
7 zobrazení od 16. říj 2020
54 Kč
Oznámení od prodejce: Vzhledem k zvýšeným cenám ČP nabízím i službu ZÁSILKOVNY
maminapaja    Pardubice
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110
Spodní košilky, mix značek, vel. 4-5 let, celkem, next,110