PRO    Olomouc    194     Profil uživatelky
Olomouc    194     Profil uživatelky
Milé maminky,
• Obyčejně na vlastní riziko do 2 cm výšky ekonomické 35,-Kč, prioritní 42,-Kč
BALÍKOVNA 65,-KČ
Riziko nedoručení zásilky v tomto případě bere zákazník zcela na sebe.
• Doporučeně do 5 cm výšky, do 500g - ekonomické 82,-Kč, prioritní 89,-Kč,
!!!! ZÁSILKOVNA - POUZE ČR
ZBOŽÍ BUDE DORUČENO NA VÁMI VYBRANÉ VÝDEJNÍ MÍSTO DO 3 - 4 PRAC. DNŮ.
POUZE PRO ZÁSILKY DO 5 KG. CENA .................79,-KČ
Oblečení posílám po připsání peněz na účet jinak ne !!! NA DOBÍRKU A DO ZAHRANIČÍ NEPOSÍLÁM!!!!

OSOBNÍ ODBĚR – na adrese firmy, kde pracuji : Rehabilitace Juránková s.r.o., Jílová 282, Olomouc
po,st, od 7 do 14hod, čt od 7 - 18 hod, ut od 7 do 13:30, Pa 7 - 11:30

JAK HODNOTÍM STAV ZBOŽÍ:
NOVÉ - mám OUTLET - s visačkou nebo bez - CREEM Anglie - to nej co se dá sehnat
TOP STAV – oblečení málo nošené, jak nové - Creem Anglie - neoprané, není ani prací chloupek - to nej co se dá sehnat.
VELMI DOBRÝ STAV – oblečení nese známky nošení a praní, jako patrnější chloupek, mírně opraná barva, žmolík jen na lemech,
vybledlá visačka … JAKOST 1.
DOBRÝ STAV – zboží více používané, žmolík, vyloženě na donošení, na lítačku. Jakost 2 - nekupuji, jen výjimečně, že dodavatel
špatně roztřídil.
Na případné fleky nebo dírky upozorním. Nové zboží přidávám většinou o víkendu.

Na všechny dotazy a rezervace zboží vždy reaguji mailem. Pokud zašlete dotaz např. na přeměření, čekáme na odpověď 24 hod. a potom automaticky uvolním pro další zákazníky. Děkuji za pochopení.

Poslední dobou maminky odpovídají na víc inzerátů na jednou různým prodejcům. Napíši " MÁTE" - BEROU TO POUZE JAKO DOTAZ! A až po odpovědi, se rozmyslí jestli jo nebo ne. Blokují zbytečně zboží. Proto dávám přednost tomu co napíše jako první, že koupí. Pokud nechcete ať Vám neutečou dobré kousky, napište " beru, koupím, mám zájem".

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Vrácení zboží do 14 dnů od převzetí:
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku či obyčejně) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání digitálního obsahu, nebyl-li dodán na hmotném nosiči, či u smluv o poskytování služeb, v obou případech za podmínky, že k plnění došlo s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy; dále u smluv na dodávku služeb nebo zboží (vč. alkoholických nápojů), jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího; u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a u smluv na zboží, které podléhá rychlé zkáze, u zboží, které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím, nebo vyňato z uzavřeného obalu a z hygienických důvodů je nelze vrátit; u dodávky zvukových či obrazových nahrávek nebo počítačových programů, porušil-li kupující jejich původní obal; u dodávky novin, časopisů nebo jiných periodik; u smluv o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času poskytovaných v určeném termínu nebo u smluv uzavíraných na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby.

Reklamace - V případě prodeje použitého zboží spotřebiteli, neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí kupujícím (§ 2167 občanského zákoníku). Práva z odpovědnosti za ostatní vady, za které prodávající odpovídá podle právních předpisů, může uplatnit kupující jen ve zkrácené reklamační lhůtě v délce 12 měsíců (§ 2168 občanského zákoníku).
Má-li věc vadu, z níž je prodávající zavázán, a jedná se o věc použitou, má kupující místo práva na výměnu věci právo na přiměřenou slevu (§ 2171 občanského zákoníku) nebo může odstoupit od smlouvy.

Provozovatel:
Zdeňka Juránková
U potoka 259
Hlušovice 78314
IČO: 07218583
email: ju.jur@seznam.cz

Osobní údaje.
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musím při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.
Zobraz celé podmínky
anedzka: MNOŽSTEVNÍ SLEVA NA VŠE od 3 ks 10% od 6 ks 20%
Zobrazit hodnocení:
vall85
21. zář 2023
Bezproblémový a rychlý obchod. Doporučuji
mikoko
8. srp 2023
Super rychlá komunikace i odeslání balíčku. Moc děkuji. Věci jsou super! Díky 👏
radkovy
25. črc 2023
Vše v pořádku. Rozhodně doporučuji.