Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Sukničky, šatičky
Použité zboží

Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky

Z Německa dovezené, velmi příjemné, vzdušné, málo nošené, bavlněné šatičky, plátno, veselý letní potisk ve výrazných barvách, sedlo vzadu na knoflíčky, vpředu krku zdobné knoflíčky, v pase vázačka, přibraná sukeň, hezky splývavá, dole stupňovité kanýry, dole zdobné obroubení, d. 65, od ramene po začátek sukně, prodloužený pas 34cm, š. v ramenou 24, v průramku 30,5cm, v pase 29,5cm, lze stáhnout vázačkou
Aktualizovaný před 3 dny
38 zobrazení od 24. čer 2019
149 Kč
maminapaja    Pardubice
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104
Krásné nejen letní delší šaty vel. 3-4 roky, 104