Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Trička vel. 80

Trička vel. 80, horní řada jen vypraná, bohužel jsme rychle vyrostli a nestihli vynosit, takže jsou nové, spodní řada je po starším dítěti, nošeny, ale v pěkném stavu. Cena za vše.

Poštovné a balné: 65,-Kč
Aktualizovaný před 1 týdnem
23 zobrazení od 9. čer 2018
100 Kč
dolicek007    Branky (reg. Vsetín)
Dobrý den,

prodávám kvalitní oblečení nejrůznějších značek, zboží každý týden doplňuji, mám hodně oblečení a nestíhám vše vystavovat. Platbu očekávám do pěti dnů od rezervace zboží, pokud to není možné, jsem ochotná počkat, ale musíme se na tom dohodnout, zboží pak odesílám maximálně dva dny po obdržení platby, vesměs ale posílám v den obdržení platby, pokud to samozřejmě nevyjde na víkend. Jsem spolehlivým prodejcem,o čemž svědčí i množství pozitivních hodnocení, bohužel ne všichni hodnocení udělují, bylo by jich určitě ještě mnohem více. :-)
Při zakoupení více kusů slučuji poštovné dle tarifu České Pošty, v případě zakoupení více kusů za větší částku (cca od 600,-Kč) je možné se domluvit na slevě, není to však pravidlem, protože oblečení i tak prodávám za nízké ceny, když si vezmete jejich pořizovací cenu a kvalitu. Děkuji a těším se na obchod s Vámi.

Lenka B.
Zobraz celé podmínky
Trička vel. 80, 80