Chrudim    4     Profil uživatelky
Děkuji za zájem o nabízené věcičky.
Oblečení je z nekuřácké domácnosti bez mazlíčků. Vše bylo vyprané, ale dlouho skladované věci mohou být zmačkané nebo potřebovat znovu vyprat.
Snažím se vše co nejlépe nafotit a popsat, pokud u něčeho nejsou vypsané rozměry, pak naprosto odpovídají standardní uvedené velikosti.
Na dobírku nezasílám, platba je možná pouze předem převodem na účet.
O cenách prosím nesmlouvejte, v případě zaslání je nutno k ceně přičíst poštovné. Zaslat lze poštou, přes Balíkovnu, přes Zásilkovnu.

BALÍKOVNA
Cena 65,-, budu potřebovat jméno a příjmení, telefon, e-mail a zvolené výdejní místo.
Seznam výdejních míst najdete zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

ZÁSILKOVNA
Lze využít, ale já tam nemám účet. Kupující mi tedy zašle částku pouze za věci, v aplikaci si vše vyplní sama na sebe, zaplatí si dopravu (69,-) a následně mi pošle kód, se kterým jen balíček odnesu na podací místo.

POŠTA
Balíčky zasílám doporučeně, ceny jsou dle ceníku České pošty, lze ověřit na stránkách www.ceskaposta.cz/sluzby
Poštovné za balíček se od 1. 3. 2019 neurčuje podle váhy ale podle rozměru krabice.
Ceny dle nového ceníku jsou 99,-/119,-/129,- Kč (podle toho, jak velká krabice bude potřeba).
Pokud se věc dá složit do obálky, aby výška nepřesáhla 5 cm, lze poslat jako doporučený dopis, cena dle váhy 62,- nebo 68,- Kč (nelze pro boty, bundy, svetry apod.)
Na Vaše riziko (bez možnosti reklamace) mohu poslat i obyčejně za 29,- výška obálky však nesmí ani o milimetr přesáhnout 2 cm (zpravidla to tedy lze u jednoho max. dvou kusů nějaké menší slabší věci).

Případně je možné zkusit domluvit OSOBNÍ PŘEVZETÍ a platbu v hotovosti (Chrudim - předání obvykle probíhá někde poblíž lékárny Prima, kde se dá zaparkovat).
Hezký den:-)
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

383 inzerátů

Aktualizováno