Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 2×

Nádherný letní vyšívaný riflový overal

VELMI PŘÍJEMNÁ ODLEHČENÁ RIFLOVINA. PŘEDNÍ VRCHNÍ DÍL SE ROZEPINÁ NA LÁTKOVÉ KNOFLÍČKY. V PASE PŘEDĚL Z ŽABIČKOVÉ GUMKY - VYŠÍVANÝ. PŘEDNÍ DÍL TAKÉ VYŠÍVANÝ. OVERAL MÁ NAHOŘE V ZADNÍ ČÁSTI ŽABIČKOVOU GUMKU - DOBŘE DRŽÍ A NIKDE NEODSTÁVÁ. VPŘEDU KALHOTOVÁ ČÁST MÁ VYŠÍVANÉ KAPSIČKY. NOŠENÝ, BEZ VADY A NA VELIKOU PARÁDU. VELIKOST PSÁNA 5-6 LET.

ROZMĚRY: ROZMĚRY: DÉLKA 56 CM PO STRANĚ, DÉLKA K ROZKROKU 60 CM, DÉLKA K PŘEDĚLU (I S RAMÍNKEM) 35 CM + 3 CM ŽABIČKOVÝ PŘEDĚL, ŠÍŘKA PRŮRAMKY V KLIDU 2X26 CM - MAX. 2X39 CM (ŽABIČKOVÁ GUMKA), ŠÍŘKA V PŘEDĚLU V KLIDU 2X 23 CM - MAX. 2X37 CM (ŽABIČKOVÁ GUMKA)
Aktualizovaný včera
89 zobrazení od 11. bře 2017
160 Kč
Oznámení od prodejce: NOVÉ ZIMNÍ I PODZIMNÍ ZBOŽÍ VLOŽENO, ,KRÁSNÉ DĚTSKÉ ZIMNÍ OVERALY A KOMBINÉZY, JUKNĚTE... ZÁSILKOVNOU ODESÍLÁM KAŽDÝ DEN
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako dopis či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení. Nově mohu poslat přes zásilkovnu, pokud si to budete přát.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116
Nádherný letní vyšívaný riflový overal, cherokee,116