Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Brno-střed    10     Profil uživatelky
Brno-střed    10     Profil uživatelky
Vítám Vás ve svém bazárku.

Rezervace
Prosím o dobré promyšlení koupě, pokud váháte, nežádejte prosím o rezervaci. Věci rezervuji pouze z důvodu počkání na Váš příjem (mateřská/rodičovská/výplata), a to nejdéle týden, nedomluvíme-li se jinak.

Platba
Preferuji platbu předem na účet u mBanky, na dobírku zasílám výjimečně a pouze s předem složenou zálohou za poštovné, kterou po převzetí balíčku vracím na účet.

Doprava
Zasílám doporučenou zásilkou prostřednictvím České pošty max. dva pracovní dny po připsání platby na účet. Vždy se snažím oblečení poskládat do plastových obálek tak, aby bylo poštovné co nejnižší. Větší množství posílám tzv. doporučeným balíčkem, kde je poštovné z možných druhů balíčků (vyjma obyčejného bez podacího lístku) nejnižší.
Lze se též domluvit na osobním předání v centru Brna.

Komunikace
Snažím se o co možná nejefektivnější komunikaci a od nakupujících očekávám totéž. Vždy posílám zprávu, když je nějaká změna - hlásím obdržení platby na účet, info o odeslání zásilky a posílám podací číslo pro možnost jejího sledování na webu ČP. Očekávám, že i vy mi dáte vědět, až Vám zboží dorazí, zda je vše v pořádku. Na zprávy reaguji každý den. Inzeruji i jinde, snažím se včas aktualizovat prodané/rezervované zboží, nicméně se bohužel může stát, že nebudete první vážný zájemce. Děkuji za pochopení.

Cena
Prosím nesmlouvejte, pokud budu chtít zboží zlevnit, udělám to sama. Děkuji.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.