Používáme cookies. Více informací zde. OK
Zlín    31     Profil uživatelky
Milí nakupující,
více inzerátů na MMB,
věci rezervuji 7 dní, po dohodě i déle. Poštovné účtuji dle tarifů ČP, neúčtuji balné. Při objednávce nad 350 Kč ho hradím sama. Na dobírku nezasílám, pouze doporučeně. Obyčejně pouze na Vaše přání a riziko (bez dokladu) pokud se vejde do 2cm, což je bohužel opravdu malý rozměr, pošlu maximálně čepičku či plavky nebo tenké tričko. V případě Vašeho přeplatku na poštovného, je možné zaslat zpět na účet, ne vždy balíky jdou za cenu, kterou mají.
Oblečení ráda přeměřím (měřím v klidném stavu volně položeno, pokud je materiál pružný uvádím pružné) a zodpovím případné dotazy. Ráda i nafotím, ne na postavě. Na případné vady upozorním, snažím se popsat věci co nejvěrohodněji. Pokud některou vadu přehlédnu, prosím o zprávu, popř. i foto.
Zboží zasílám co nejdříve po přičtení platby na můj účet, většinou 1-3 pracovní dny. Oblečení před posláním peru a žehlím, zpoždění je většinou zapříčiněno tímto. Budu ráda, pokud mi dáte vědět, zda došel balíček v pořádku. Věřím, že budete spokojení, pokud ne, napište prosím, pokusím se vše vyřešit.

Děkuji za pochopení. Přeji pěkný den :-)
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
kakamilar
5. lis 2019
Komunikace i zaslání rychlé, vše v pořádku, doporučuji! 🙂
vendisek23
2. lis 2019
Maminku jako prodávající vřele doporučuji 😊 Vendula A.
zerigo
1. lis 2019
Skvela komunikace, rychle dodání. Vrele doporucuji!Dostala jsem i darecek😊
janina333
28. říj 2019
děkuji za pěkné zboží a rychlé zaslání balíčku, ráda doporučuji ostatním 🙂
bubblefuck
2. zář 2019
Vestička přišla hezká, čistá přesně podle popisku a fotografie. V balíčku byl i dáreček, který mě potěšil. Určitě doporučuji 😊