Hrotovice (region Třebíč)    9     Profil uživatelky
Hrotovice (region Třebíč)    9     Profil uživatelky
Milé maminky a tatínkové, jsem ráda, že jste nakoukli do mého bazárku. Věci v bazárku jsou po synovi a dcerce a z období jejich očekávání. Jelikož neplánujeme třetího potomka, tak vše jde postupně z domu. Některé jsou nošeny pouze jedním z nich, některé oběma. Stav věcí se snažím co nejvíce popsat. stejně jako u větších věcí uvádět i rozměry. Oblečení vždy zasílám vyprané, větší věci nežehlím. Oblečení je z nekuřácké domácnosti. Budete-li mít dotaz na konkrétní zboží neváhejte se ozvat. Někdy se může stát, že danou věc pošlu jako dárek nebo daruji jinam a zapomenu smazat, za to se omlouvám, ale těch minihadříků je opravdu moc.

Nejlépe platba na účet a po připsání ihned odesílám (pošta je skoro za rohem), jsem ochotná se dohodnout také na dobírce, ale pouze v případě platby poštovného předem. Zakoupené věci nevyměňuji za jiné. Při zájmu oblečky přeměřím nebo popíši do sebemenšího detailu. Pokud si věci rezervujete, čekám cca týden na připsání platby (pokud se nedomluvíme jinak), pak věci opět pouštím do prodeje. Vše o domluvě s kupujícím.

Ceny jsou uváděny bez poštovného, pokud není uvedeno jinak. Na Vaše riziko, jsem ochotná po domluvě posílat i obyčejně (v daném případě se jedná jen o malé věci, kdy obyčejný dopis musí mít do 2cm). Balné ani další jiné poplatkysi neúčtuji. Takže vždy se s konkrétním zájemcem domlouvám na ceně poštovného, dle váhy balíčku a tarifu ČP.

Přeji všem příjemné vybírání.
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.