PLUS    Mokrá-Horákov (region Brno)    527     Profil uživatelky
Mokrá-Horákov (region Brno)    527     Profil uživatelky
Nabízím socondhand z Anglie
Víceméně vše vyprané ,ale doporučuji prosím přeprat ,kvůli delšímu skladování. !!!!!
Pro lepší výběr zadejte si filtr ,ať nemusíte tolik listovat 😉
Balíčky posílám vždy do poledne , odpoledne pouze zásilkovnu , kterou si kupující zajistí a pošle kód pro odeslání
Po špatných zkušenostech se ZÁSILKOVNOU nedoporučuji . Během jednoho roku tři reklamace , které se táhli , na rozdíl od české pošty kde komunikujete s osobou né s robotem !!!

VERTICAL SERVIS s.r.o
IČO:06338178 - jsem plátce DPH ❗️
(O cenách nesmlouvám , jsem plátce )
DIČ:CZ06338178
Zodpovědná osoba :
Daniela Fiantová
Mokrá 316
Brno-venkov
66404
TEl:721208774 (volejte do 16:00)


Dobrý den, jsem velice vděčná , že zabrouzdáte a třeba i něco vyberete .Nabízím secondhand z Anglie .
Jedná se stále o použité oblečení . Proč se zabývám tímto sertimentem , je že jsem ekologická a ráda přispějí tím , že oblečení které má využití , muže ještě posloužit .
PRODEJ ZDE NENÍ NA ČERNO , jak tomu je jinde na bazarech , jsem k tomu i plátce DPH ( platím si zdravotní a sociální , a další spojené náklady s podnikáním ). Pokud očekáváte pomalu jako nové zboží , prosím nakupujte raději v kamenem obchodě .
Popisek píší takový jak to vidím já a nemusí korespondovat s vámi . Pokud přehlednu nějakou vadu , mohu poskytnout slevu či navracení zboží. Ale s tím že vy platíte dopravu/náklady na poštovné při vracení zboží zpět dodavateli hradí zákazník dle Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. §1832 odst.3 Po obdržení zboží vám bude vrácena částka podle dohody na bankovní účet do 7 dnů od přijetí reklamované zásilky.
Prodej dělám srdcem a ráda bych chtěla vyvést maminky , které si myslí že chci zbohatnout . Opak je pravdou a to taková , že spiše prodělávám.

*ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ POPISEK U INZERCE , ČASTO SE PTÁTE NA MÍRY, KTERÉ TAM JSOU UVEDENY . RADĚJI PROSÍM MĚŘTE , VÝROBCE MUŽE MÍT ODLIŠNÉ MÍRY!!!

Nově dle zákona !!!
Ochrana osobních údajů:
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka.
Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány, či komukoli předávány.

*NOVĚ ZASILÁM I BALÍČKY NA BALÍKOVNU ČP , pokud vám to místo čp adresy poskytuje , DOPORUČUJI . CENA BALÍKU JE 70,- do váhy 15 kg . V ceně je účtováno balné( zasilam v plastových obalkach )

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-*BALIKY ODESÍLAM BUĎ V DEN PRIPSANI PLATBY NA ÚČET A NEBO AŽ DRUHY DEN OD PŘIJETÍ . POKUD SI BUDETE PŘÁT POSLAT DŘÍVE A NEBO V DEN OBJEDNÁVKY - TAK NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ Z BANKY .


*Jak hodnotím stav věcí:
SUPER STAV - téměř bez známek nošení nebo minimalně nošené .
STALE PĚKNÝ STAV - oblečení 1. jakost- oblečení nese mírné známky nošení a praní, jako patrnější chloupek, mírně opraná barva, nic hrozného .
DOBRÝ STAV - žmolíky na lemech, spíš na donošení, na doma, výrznější žmolík....u takovéto stavu oblečeni je vždy zohlednění v ceně .
Ceny myslím že jsou velmi nízké vzhledem k tomu že jsem plátce DPH a další spojené finanční náklady ,tak prosím nesmlouvejte o cenách , děkuju za pochopeni .

*V posledni době se rozmohli maminky rezervovat zboži, a následně nereaguji na zprávy s podklady k zaplacení , které prosím čtou. V takovém případě z mé strany si vyhrazuji právo takové nakupující neobsluhovat .


*Na platbu čekám 2 dny od posláni podkladu , neboť inzeruji na více místech . Danný inzerát pozastavuji, až kdyz mi napíšete zp o platbě, v zápětí může se objevit potencialni dalši zájemce. !!!!
Pokud se mi nedostane odpovědi třeba že berete, nebo chcete počkat , rusim objednávku do 24hod.od mé posledni zp. V případě , když přečtete!!! a bez dalšího zájmu nenapíšete, zboží nabídnu dál. Proto prosim , kdyz rezervujete, myslím ze je na mistě aspoň slušně odpovědět na muj dotaz. Děkuji za přečtení mích podmínek.
Náklady na poštovné při vracení zboží zpět dodavateli hradí zákazník dle Občanského zákoníku č. 89/2012 .

Věci se snažím popisovat poctivě. Každý kousek si fotím sama při denim světle. Fotky odpovídají skutečnemu stavu oblečení . BARVY OBLEČENÍ NA FOTKÁCH U MĚ REÁLNÉ, AVŠAK NA JINÉM PC SE MOHOU BARVY LIŠIT. BERTE NA VĚDOMÍ.POKUD BUDETE MÍT JAKÝKOLIV DOTAZ NEVÁHEJTE PTÁT ;)

U každého inzerátu máte ke zhlédnuti x fotografii, takže víte co vám přijde domů. Někdy se může stát , že něco přehlédnu, že vklady dávám pri večerním světle, pokud se tak stane, tak se omlouvám a prosím o komunikaci abychom problém vyřešili ve prospěch nás obou . Ale snažím se byt poctivá a důsledná .
Jelikož, že se jedná o tvz.pouzité obleceni a to cena k tomu odpovídá, tak zboži nevracim ani neměním, kvuli náročnosti publikace na více místech. Tak si prosím buďte jistí výběrem. Inzeruji i jinde, a proto tudiš má přednost první zájemce . Platba pouze převodem, jakmile dorazí posilam max do dvou dnů.
*Vrácení zboží - na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Oblečení neberu zpět do prodeje , jedná se o použité a záruka se nevztahuje dle zákona pouze na nové , pokuď prodejce sám nepovolí . Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.
*Cena poštovného jako
Obyčejné psaní :100g= 24,-
500g=35,- do výšky max 2 cm!!( 1–2 ks)po domluvě s kupujícím , nelze zásilku sledovat. Je to na triko kupujícího.!!!! ( neberu zodpovědnost pokud se cestou ztratí
Doporučený balíček: 500g=90,-


Posílám oblečeni v plastových obálkách , ktere účtují k poštovnému ( 1 ks = 5,-).Oblečeni zasilam čisté , které je skladováné v nekurackem prostředí bez domácích mazlíčků.Zboži držím nejdéle 3 dny, pokud není dohoda jiná , pokud je komunikace nulová dávám zpět do prodeje!!! Prosim o respektování mých podmínek.Děkuji za pochopení .Přeji příjemné nakupování a preji pěkny den všem tady na modrém konikovi .
Zobraz celé podmínky
danikk79: ‼️AKCE : 10% sleva , při koupi 5 a více . Neplatil na karneval !!
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

2 881 inzerátů

Aktualizováno