Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Šlapanice (region Brno)    3     Profil uživatelky
Šlapanice (region Brno)    3     Profil uživatelky
Dobrý den maminky,
všechny věci pochází z našeho šatníku, po mně nebo dcerce, případně nesedí či se na ně zapomnělo a jsou i nenošené. Vyřazené věci skladuji v krabicích, můžou být pomačkané. Jsme nekuřácká domácnost bez zvířat. Prodávám i jinde. Výjimečně se může stát, že už o věc projeví zájem někdo jiný a já věc nestihnu stáhnout.

Poštovné a balné není započítáno v ceně, závisí od váhy a rozměrů (dle ceníku a podmínek České pošty). Přes Zásilkovnu nezasílám.
- plastová obálka 7 - 10 Kč
- krabice pro balíky zpravidla zdarma, od 1. března 2019 závisí cena balíku na jeho rozměrech a nemusí se mi v obchodech podařit sehnat odpovídající rozměry, proto může být po vzájemné dohodě s Vámi i krabice zakoupena na poště a zpoplatněna dle ceníku ČP

Platbu vyžaduji předem na účet. Balíčky odesílám zpravidla do 1 týdne od připsání platby. Na dobírku kvůli špatným zkušenostem nezasílám.

Obyčejně zašlu jen na Vaše riziko pouze drobné věci malé hodnoty a malých rozměrů. Max. rozměr obsahu včetně obálky u obyčejných zásilek je 35 x 25 x 2 cm, což bohužel většina věcí přesahuje. Za nedoručení u obyčejně zaslaných zásilek neručím a nevracím peníze.

Pokud chcete ušetřit a jste z Brna a okolí, osobní převzetí je možné ve Šlapanicích u Brna.
Jedná se o čistě soukromý příležitostný prodej.
Prosím, ozývejte se a odpovídejte i v případě, že ztratíte o věc zájem, důvody nemusíte uvádět. Děkuji za pochopení.
Přeji krásný den!
Zobraz celé podmínky
eos: Vzhledem k současné situaci žádné balíčky neodesílám. Děkuji za pochopení.
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.