Používáme cookies. Více informací zde. OK
AKCE : Při nákupu nad 500,- poštovné hradím

Milé maminky,
oblečení nabízím po svých dcerkách, synovi a neteři, většina je kupována nová. Oblečení odesílám vyprané a vyžehlené .Na nedostatky vždy upozorňuji, rozměry uvádím a dotazy samozřejmě zodpovím. Na platbu předem čekám 5 dní, poštovné účtuji dle tarifu ČP. Obyčejně zasílám pouze na Vaše riziko balíčky 25x35/2cm do 150,- kč. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě u mé sestry v Plzni, ale mám malé miminko a jezdím tam tak 1x měsíčně. Inzeruji i jinde, tak se, prosím, nezlobte, když nestihnu inzerát umazat. Více inzerátů a hodnocení na mimibazar.cz/evem.
!!! NEMĚNÍM, CENY JSOU DANÉ A POŠTU ZA NIKOHO TAKÉ NEHRADÍM!!!! NA TYTO VZKAZY NEREAGUJI A ROVNOU VÁS JAKO ZÁJEMCE RUŠÍM!!!
Přeji pěkný den Eva, Ondrášek, Adélka a Terezka
AKCE : Při nákupu nad 500,- poštovné hradím

Milé maminky,
oblečení nabízím po svých dcerkách, synovi a neteři, většina je kupována nová. Oblečení odesílám vyprané a vyžehlené .Na nedostatky vždy upozorňuji, rozměry uvádím a dotazy samozřejmě zodpovím. Na platbu předem čekám 5 dní, poštovné účtuji dle tarifu ČP. Obyčejně zasílám pouze na Vaše riziko balíčky 25x35/2cm do 150,- kč. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě u mé sestry v Plzni, ale mám malé miminko a jezdím tam tak 1x měsíčně. Inzeruji i jinde, tak se, prosím, nezlobte, když n
evemora:
POŠTA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 500,-
Kategorie
Velikost
Pro koho
Klíčová barva
Cena v Kč

30 inzerátů

Aktualizováno: Nedávno
Strana
z 1
Nahoru
PředchozíStrana
z 1
Další