Jevíčko (region Svitavy)    11     Profil uživatelky
Jevíčko (region Svitavy)    11     Profil uživatelky
!!Maminky vítejte a děkuji za nahlédnutí:) A PROSÍM ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE!!
Poslední dobou z důvodu úspory času, vše vkládám mobilem, tak se omlouvám za překlepy ...
Věci jsou nošené mými dcerami a kupujete bazarové věci,přesto většina je super stavu, používané námi z nekuřáckého prostředí , bez zvířat, může být pomačkané od uskladněni,pokud nenapíši nenošené- nepoužité,vždy se snažím vypsat všechny vady jako dírky,chybějící knoflík, flek -pokud přehlédnu mini flíček jsem jen člověk ,všechno oblečení má běžný žmolík od praní různých značek , většinou nevypisuji z časových důvodů , tak i nic nepřefocuji, hlavně levné položky .... Oblečení co uznám za vhodné přeměřím - to je spíše to větší od toho roku , kde se pak míry liší výrobců... Věci jen prodávám- NEMĚNÍM. Peníze nevracím. Kalibraci vašeho pc neovlivním.

Taky inzeruji i jinde, tak se může stát , že daná věc je již prodaná- zamluvená.

Na Vaši platbu čekám tři dny, pak dávám dál do prodeje! Pokud nekomunikujete a věci jste si zamluvili, dávám dál do prodeje a píši negativní hodnocení .Případně se dá na Všem domluvit.Dotazy ale neberu jako rezervaci.

Balíčky odesílám ten den či max do 7 dnů po připsání platby na účet, věci neměním.

Poštovné: řídím se platným sazebníkem zásilkovny a české pošty , viz kalkulačka na internetu, na dobírku již nezasílám-jen v případě,že zašlete poštovné s doběrečným na účet a zbytek dáte poště(- JE TO Z DŮVODU,ABYCH VĚČNĚ NEPLATILA ZA NĚKOHO POŠTOVNÉ A BALÍK SE MI PAK VRÁTIL ZPĚT ,) pošta dle čp. Osobní odběry též možné , dle domluvy u mě, nebo občas Boskovice, pokud se pořídíte časem.
Pokud se Vám někde zda neúměrná cena,napište, někdy jsem ochotná se domluvit.
Snad budete spokojené jako spousta jiných maminek před Vámi :),Vaše hodnocení ráda oplatím, pěkný den :) Eva
Zobraz celé podmínky
ewinka64: Vitejte :)
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.